Sklep Myśliwski OSTOJA w Koninie istnieje od 2006 roku. Przez wiele lat siedziba sklepu mieściła się  przy ulicy Dworcowej w Koninie. Jednakże wraz z rozwojem firmy i stale powiększającym się asortymentem postanowiliśmy zmienić siedzibę. Obecnie działamy przy ulicy Jana Pawła II 49d w Koninie (osiedle Laskówiec).

Początkowo klientami naszego sklepu byli głównie myśliwi, jednak wraz z rozwijaniem się w Polsce takich dziedzin jak outdoor czy strzelectwo sportowe, nasz asortyment został rozbudowany również
o te produkty.

Obecnie w naszym sklepie posiadamy duży wybór jednostek broni myśliwskiej oraz sportowej, a także liczne akcesoria do broni palnej; optykę, noktowizję, termowizję oraz odzież min. takich marek jak Harkila, Seeland, Deerhunter, Tagart i wiele innych.

 To co przede wszystkim wyróżnia nasz sklep na tle innych, to pasja. Nasza załoga to ludzie z pasją do łowiectwa oraz strzelectwa, którzy dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu od lat służą radą wielu zadowolonym klientom.

 

Nasz zespół:

Grzegorz Nowacki – pasjonat łowiectwa z ponad 20-letnim stażem, którego porady opierają się na  wiedzy zdobytej w trakcie polowań. Przez lata przetestował i sprawdził w łowisku wiele rodzajów broni myśliwskiej, optyki oraz akcesoriów do polowań.

Michał Wawrzyniak – profesjonalny strzelec długodystansowy, wielokrotny medalista międzynarodowych imprez z serii DLR/ELR. Specjalista w dziedzinie broni sportowej, zwłaszcza karabinów, balistyki oraz elaboracji amunicji.

Hubert Nowacki – młody myśliwy, który dopiero stawia swoje pierwsze kroki w świecie łowiectwa. Jednak jego wiedza na temat broni palnej myśliwskiej oraz amunicji zaskoczy niejednego doświadczonego myśliwego.

Zapraszamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty i doradztwa naszego zespołu. Jesteśmy gotowi służyć pomocą i dzielić się naszą pasją z każdym klientem.

 

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania