Sklep myśliwski Ostoja

Każdy miłośnik polowania wie, że taka wyprawa wymaga odpowiedniego przygotowania, dlatego w naszym sklepie znajdą oni wszystko czego potrzebują podczas takiej wyprawy. Jako sklep myśliwski poza bronią oferujemy także różnego rodzaju akcesoria, odzież, obuwie, a także produkty służące do samoobrony. Natomiast w zakładce optyka znajdziesz, między innymi lunety celownicze, które pozwalają na szybkie i wyraźne wskazanie miejsca celowania poprzez aplikację łączoną z bluetooth.
Jednak to nie wszystko, ponieważ nasz internetowy sklep myśliwski oferuje także różnego rodzaju broń, znaleźć wśród niej możesz sztucer, bock, a także półautomat śrutowy. Wszystkie z nich sprzedawane są stacjonarnie, ze względu na to, że są to produkty koncesjonowane.
Podczas polowania warto mieć ze sobą również gaz pieprzowy, który dobrze sprawdzi się do ochrony zarówno przed agresywnymi zwierzętami, jak i napastnikami.

Outdoor 

Stanowią idealne wyposażenie dla każdego harcerza, myśliwego oraz wszystkich innych fanów wypraw survivalowych. W naszym sklepie znajdziecie termosy, scyzoryki, sztućce, saperki oraz multitool. Z tymi akcesoriami przetrwasz w każdych warunkach.
Oferowane przez nas niezbędniki ze sztućcami zostały dodatkowo wyposażone w otwieracz do konserw oraz kapsli, natomiast dzięki temu, że wyprodukowano je za stali nierdzewnej doskonale sprawdzą się w każdych warunkach.
W naszym asortymencie znajdziesz również podręczny zestaw multitool, który zawiera kombinerki, otwieracze, śrubokręty i wiele innych niezbędnych do naprawy narzędzi. Mając go przy sobie z łatwością wszystko naprawisz.
Doskonałym narzędziem dla wszystkich miłośników survivalu są również wielofunkcyjne zestawy, w których znajdują się saperki oraz małe piły do cięcia. Dzięki temu, że można ją łatwo złożyć bez problemu zmieści się w plecaku.

Jest 14 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 9 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 14 elementów