Sklep myśliwski Ostoja

Każdy miłośnik polowania wie, że taka wyprawa wymaga odpowiedniego przygotowania, dlatego w naszym sklepie znajdą oni wszystko czego potrzebują podczas takiej wyprawy. Jako sklep myśliwski poza bronią oferujemy także różnego rodzaju akcesoria, odzież, obuwie, a także produkty służące do samoobrony. Natomiast w zakładce optyka znajdziesz, między innymi lunety celownicze, które pozwalają na szybkie i wyraźne wskazanie miejsca celowania poprzez aplikację łączoną z bluetooth.
Jednak to nie wszystko, ponieważ nasz internetowy sklep myśliwski oferuje także różnego rodzaju broń, znaleźć wśród niej możesz sztucer, bock, a także półautomat śrutowy. Wszystkie z nich sprzedawane są stacjonarnie, ze względu na to, że są to produkty koncesjonowane.
Podczas polowania warto mieć ze sobą również gaz pieprzowy, który dobrze sprawdzi się do ochrony zarówno przed agresywnymi zwierzętami, jak i napastnikami.

Optyka 

Jeśli marzy Ci się jasny i czysty obraz podczas polowania to doskonałym rozwiązaniem jest luneta celownicza, która jest odporna na wstrząsy i doskonale dopasowuje się do każdego typu karabinu. Jej zastosowanie pozwala również zwiększyć pole widzenia, a intuicyjna obsługa lunety celowniczej sprawia, że łatwo można zmienić tryb dzienny na nocny.
Oferujemy również celownik kolimatorowy, jego zastosowanie zwiększa szybkość, a także precyzję strzału. Jego ogromną zaletą jest również to, że umożliwia strzelanie nawet przy bardzo złym i słabym oświetleniu.
Do akcesoriów, które okażą się przydatne podczas polowania należą także lornetki. Zostały wykonane w taki sposób, aby były jak najlżejsze i pozwalały na wygodną obserwację nawet przez kilka godzin.
W naszym sklepie myśliwskim znaleźć można również lornetki, które zostały specjalnie przystosowane do trudnych warunków, tak aby zapewnić obserwującemu dobry kontrast i jasność.

Jest 76 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 9 z 76 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 76 elementów