Sklep myśliwski Ostoja

Każdy miłośnik polowania wie, że taka wyprawa wymaga odpowiedniego przygotowania, dlatego w naszym sklepie znajdą oni wszystko czego potrzebują podczas takiej wyprawy. Jako sklep myśliwski poza bronią oferujemy także różnego rodzaju akcesoria, odzież, obuwie, a także produkty służące do samoobrony. Natomiast w zakładce optyka znajdziesz, między innymi lunety celownicze, które pozwalają na szybkie i wyraźne wskazanie miejsca celowania poprzez aplikację łączoną z bluetooth.
Jednak to nie wszystko, ponieważ nasz internetowy sklep myśliwski oferuje także różnego rodzaju broń, znaleźć wśród niej możesz sztucer, bock, a także półautomat śrutowy. Wszystkie z nich sprzedawane są stacjonarnie, ze względu na to, że są to produkty koncesjonowane.
Podczas polowania warto mieć ze sobą również gaz pieprzowy, który dobrze sprawdzi się do ochrony zarówno przed agresywnymi zwierzętami, jak i napastnikami.

Broń i amunicja 

Najczęściej stosuje się go podczas polowania na duże i masywne zwierzęta. Sztucer to broń myśliwska, kulowa, która często wyposażona jest także w celownik optyczny. Natomiast wiatrówka to inaczej karabin pneumatyczny, najczęściej stosowany do odstrzału szkodników i małych zwierząt. Zróżnicowany wybór sprawia, że każdy klient znajdzie to czego potrzebuje.
W naszym sklepie dostępna jest także amunicja myśliwska, marek takich jak Hornady, Saga, Winchesterm Brenneke, RC, a także Fiocchi, dzięki czemu można ją z łatwością dopasować do posiadanej broni.
Jednak sztucery i wiatrówki to nie wszystko co możemy zaoferować naszym klientom. Doskonale wiemy, że jeśli strzelby mają być sprawne to konieczna jest odpowiednia pielęgnacja, dlatego też oferujemy różne produkty, jak np. olej do broni. Działa on antykorozyjnie, dzięki czemu dobrze sprawdzi się do czyszczenia, ale również konserwacji.

Jest 42 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 9 z 42 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 42 elementów