Sklep myśliwski Ostoja

Każdy miłośnik polowania wie, że taka wyprawa wymaga odpowiedniego przygotowania, dlatego w naszym sklepie znajdą oni wszystko czego potrzebują podczas takiej wyprawy. Jako sklep myśliwski poza bronią oferujemy także różnego rodzaju akcesoria, odzież, obuwie, a także produkty służące do samoobrony. Natomiast w zakładce optyka znajdziesz, między innymi lunety celownicze, które pozwalają na szybkie i wyraźne wskazanie miejsca celowania poprzez aplikację łączoną z bluetooth.
Jednak to nie wszystko, ponieważ nasz internetowy sklep myśliwski oferuje także różnego rodzaju broń, znaleźć wśród niej możesz sztucer, bock, a także półautomat śrutowy. Wszystkie z nich sprzedawane są stacjonarnie, ze względu na to, że są to produkty koncesjonowane.
Podczas polowania warto mieć ze sobą również gaz pieprzowy, który dobrze sprawdzi się do ochrony zarówno przed agresywnymi zwierzętami, jak i napastnikami.

Śrut hukowy Kolter 4,5 mm 50 szt. Zobacz większe

Śrut hukowy Kolter 4,5 mm 50 szt.

Ten produkt nie występuje już w magazynie

brutto 25,00 zł

Śrut hukowy Kolter 4,5 mm, to stalowy śrut w polimerowym płaszczu wypełniony niewielką ilością materiału kapiszonowego.

Śrut wybucha po zderzeniu z celem generując huk podobny do pistoletów kapiszonowych. Przy strzelaniu po zmroku, oprócz huku, widoczny niewielki błysk.

Śrut przeznaczony do wiatrówek w kalibrze 4,5 mm.

Opakowanie zawiera 50 sztuk śrutu. 

19 inne produkty z tej kategorii: