Sklep myśliwski Ostoja

Każdy miłośnik polowania wie, że taka wyprawa wymaga odpowiedniego przygotowania, dlatego w naszym sklepie znajdą oni wszystko czego potrzebują podczas takiej wyprawy. Jako sklep myśliwski poza bronią oferujemy także różnego rodzaju akcesoria, odzież, obuwie, a także produkty służące do samoobrony. Natomiast w zakładce optyka znajdziesz, między innymi lunety celownicze, które pozwalają na szybkie i wyraźne wskazanie miejsca celowania poprzez aplikację łączoną z bluetooth.
Jednak to nie wszystko, ponieważ nasz internetowy sklep myśliwski oferuje także różnego rodzaju broń, znaleźć wśród niej możesz sztucer, bock, a także półautomat śrutowy. Wszystkie z nich sprzedawane są stacjonarnie, ze względu na to, że są to produkty koncesjonowane.
Podczas polowania warto mieć ze sobą również gaz pieprzowy, który dobrze sprawdzi się do ochrony zarówno przed agresywnymi zwierzętami, jak i napastnikami.

Komplet ręczników - BAŻANT

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

brutto 129,00 zł

Komplet bawełnianych ręczników z kolekcji Frotta Hobby to propozycja dla wszystkich zamiłowanych myśliwych. Idealny pomysł na prezent.

100% Bawełna

Wymiary:

Większy ręcznik 70 x 140 cm

Mniejszy ręcznik 50 x 100 cm

30 inne produkty z tej kategorii: