Sklep myśliwski Ostoja

Każdy miłośnik polowania wie, że taka wyprawa wymaga odpowiedniego przygotowania, dlatego w naszym sklepie znajdą oni wszystko czego potrzebują podczas takiej wyprawy. Jako sklep myśliwski poza bronią oferujemy także różnego rodzaju akcesoria, odzież, obuwie, a także produkty służące do samoobrony. Natomiast w zakładce optyka znajdziesz, między innymi lunety celownicze, które pozwalają na szybkie i wyraźne wskazanie miejsca celowania poprzez aplikację łączoną z bluetooth.
Jednak to nie wszystko, ponieważ nasz internetowy sklep myśliwski oferuje także różnego rodzaju broń, znaleźć wśród niej możesz sztucer, bock, a także półautomat śrutowy. Wszystkie z nich sprzedawane są stacjonarnie, ze względu na to, że są to produkty koncesjonowane.
Podczas polowania warto mieć ze sobą również gaz pieprzowy, który dobrze sprawdzi się do ochrony zarówno przed agresywnymi zwierzętami, jak i napastnikami.

Olej do broni Brunox Turbo - Spray 100 ml Zobacz większe

Olej do broni Brunox 100 ml

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

brutto 25,00 zł

Brunox to środek do czyszczenia i pielęgnacji każdego rodzaju broni. Olej ten czyści, smaruje i pielęgnuje wszystkie metalowe części, wypiera wilgoć, chroni przed korozją i usuwa pozostałości prochu. Preparat nadaje się również do czyszczenia i pielęgnacji broni pneumatycznej oraz przeznaczonej do paintball'a. 

2 inne produkty z tej kategorii: