Sklep myśliwski Ostoja

Każdy miłośnik polowania wie, że taka wyprawa wymaga odpowiedniego przygotowania, dlatego w naszym sklepie znajdą oni wszystko czego potrzebują podczas takiej wyprawy. Jako sklep myśliwski poza bronią oferujemy także różnego rodzaju akcesoria, odzież, obuwie, a także produkty służące do samoobrony. Natomiast w zakładce optyka znajdziesz, między innymi lunety celownicze, które pozwalają na szybkie i wyraźne wskazanie miejsca celowania poprzez aplikację łączoną z bluetooth.
Jednak to nie wszystko, ponieważ nasz internetowy sklep myśliwski oferuje także różnego rodzaju broń, znaleźć wśród niej możesz sztucer, bock, a także półautomat śrutowy. Wszystkie z nich sprzedawane są stacjonarnie, ze względu na to, że są to produkty koncesjonowane.
Podczas polowania warto mieć ze sobą również gaz pieprzowy, który dobrze sprawdzi się do ochrony zarówno przed agresywnymi zwierzętami, jak i napastnikami.

Termowizor Pulsar Quantum Lite XQ30V

Ten produkt nie występuje już w magazynie

brutto 6 400,00 zł

Ekonomiczny i skuteczny monokular termowizyjny pozwalający wykrywać obiekty na dystansie do 900m. Urządzenie wyposażono w mikrobolometr o rozdzielczości 384 x 288 pikseli, w obiektyw o ogniskowej 30mm i światłosile f/1.6 oraz w mrozoodporny wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości 640x480. Termowizory serii Lite charakteryzują się nieco większymi szumami niż termowizory z flagowej serii Helion tym niemniej prezentują znakomity stosunek jakości do ceny i są całkowicie wystarczające do typowych zastosowań łowieckich. Podstawowe powiększenie termowizora to 2.5x, powiększenie to dodatkowo można zwiększyć za pomocą zoomu cyfrowego (2x, 4x).

                             

Podobnie jak w przypadku droższych modeli tak i tu mamy do wyboru 7 różnych palet kolorystycznych. Urządzenie działa przy częstotliwości odświeżania 50 Hz i daje prawidłowy ostry obraz nawet w przypadku bardzo szybko poruszających się obiektów. Z bardziej interesujących funkcji termowizora wymienić warto dalmierz stadiametryczny pozwalający określać przybliżoną odległość do obiektów o znanych wymiarach.

            

Zarówno proste nastawy jak i zaawansowane opcje menu ustawiane są za pomocą wygodnego obrotowego kontrolera. Urządzenie zasilane jest łatwo dostępnymi bateriami typu AA, komplet baterii pozwala na około 6 godzin ciągłej pracy. Czas pracy można dodatkowo zwiększyć używając funkcji Display Off (wyłączenie ekranu z możliwością błyskawicznego ponownego uruchomienia) oraz wyłączając analogowe wyjście wideo. Termowizor posiada wyjście wideo w standardzie PAL co pozwala na wykorzystanie dodatkowego rejestratora obrazu. Urządzenie jest lekkie, gabarytowo niewielkie, mieści się bez problemu w większej kieszeni kurtki czy płaszcza.

SPECYFIKACJA
Symbol u dostawcy: 77338 Minimalne powiększenie: 2,5 x
Maksymalne powiększenie: 10 x Liniowe pole widzenia na 100 m: 21,8 - 12,4 m
Kątowe pole widzenia: 12,4 - 9,3 ° Waga: 350 g
Temperatura pracy: -25/+50 °C Regulacja dioptrii: +5/-5
Typ urządzenia: monokular Zasięg obserwacji: 900 m
Sensor: mikrobolometr niechł. Rozdzielczość sensora (W x H): 384 x 288 pikseli
Rozmiar piksela: 17 mikronów Częstotliwość odświeżania: 50 Hz
Wyświetlacz: AMOLED Rozdzielczość wyświetlacza: 640 x 480 pikseli
Kolorystyka obrazu: 7 palet barwnych Parametry obiektywu: 30 mm F/1,6
Zakres spektralny: 8-14 mikronów Zoom cyfrowy: 2x, 4x
Minimalna odległość ostrego widzenia: 3 m Parametry zasilania: 4 x AA (6V)
Klasa wodoszczelności: IPX4 Czas pracy: 6.5 h
Zasilanie zewnętrzne: 8,4V – 15V Wymiary: 200x86x59 mm
Gwarancja: 36 mies
WYPOSAŻENIE
  • Pokrowiec
  • Smycz
  • Ściereczka do czyszczenia optyki
  • Komplet baterii
  • Dodatkowy koszyk na baterie
  • Przewód do podłączania wyjścia sygnału video

5 inne produkty z tej kategorii: