Sklep myśliwski Ostoja

Każdy miłośnik polowania wie, że taka wyprawa wymaga odpowiedniego przygotowania, dlatego w naszym sklepie znajdą oni wszystko czego potrzebują podczas takiej wyprawy. Jako sklep myśliwski poza bronią oferujemy także różnego rodzaju akcesoria, odzież, obuwie, a także produkty służące do samoobrony. Natomiast w zakładce optyka znajdziesz, między innymi lunety celownicze, które pozwalają na szybkie i wyraźne wskazanie miejsca celowania poprzez aplikację łączoną z bluetooth.
Jednak to nie wszystko, ponieważ nasz internetowy sklep myśliwski oferuje także różnego rodzaju broń, znaleźć wśród niej możesz sztucer, bock, a także półautomat śrutowy. Wszystkie z nich sprzedawane są stacjonarnie, ze względu na to, że są to produkty koncesjonowane.
Podczas polowania warto mieć ze sobą również gaz pieprzowy, który dobrze sprawdzi się do ochrony zarówno przed agresywnymi zwierzętami, jak i napastnikami.

Luneta celownicza Yukon Jaeger 1,5-6x42 T01i

Ten produkt nie występuje już w magazynie

brutto 1 899,00 zł

Bardzo dobry celownik uznanego producenta noktowizji/sprzętu optycznego. Powiększenie od 1 do 6 razy wraz z dużym polem widzenia zapewnia bardzo dobry przegląd pola. Luneta wypełniona jest azotem i posiada dużą odporność na odrzut.

Średnica obiektywu 42 mm
Odległość od oka 90 mm
Źrenica wyjściowa 16 - 6 mm
Parametry zasilania 3V 1xCR2354
Wypełnienie azotem TAK
Kątowe pole widzenia 13 - 3,5
Typ siatki T01i
Pojedynczy klik regulacji krzyża 0,25
Zakres regulacji krzyża 537 MOA
Tubus 30 mm (1 część)
Długość 295 mm
Waga 600 g
Gwarancja 10 lat

30 inne produkty z tej kategorii: