Sklep myśliwski Ostoja

Każdy miłośnik polowania wie, że taka wyprawa wymaga odpowiedniego przygotowania, dlatego w naszym sklepie znajdą oni wszystko czego potrzebują podczas takiej wyprawy. Jako sklep myśliwski poza bronią oferujemy także różnego rodzaju akcesoria, odzież, obuwie, a także produkty służące do samoobrony. Natomiast w zakładce optyka znajdziesz, między innymi lunety celownicze, które pozwalają na szybkie i wyraźne wskazanie miejsca celowania poprzez aplikację łączoną z bluetooth.
Jednak to nie wszystko, ponieważ nasz internetowy sklep myśliwski oferuje także różnego rodzaju broń, znaleźć wśród niej możesz sztucer, bock, a także półautomat śrutowy. Wszystkie z nich sprzedawane są stacjonarnie, ze względu na to, że są to produkty koncesjonowane.
Podczas polowania warto mieć ze sobą również gaz pieprzowy, który dobrze sprawdzi się do ochrony zarówno przed agresywnymi zwierzętami, jak i napastnikami.

Luneta celownicza Delta Optical Titanium 2,5-10x56 HD 4A S

Ten produkt nie występuje już w magazynie

brutto 2 690,00 zł

Luneta o uniwersalnych i najpopularniejszych w Polsce parametrach. Dzięki optyce HD idealnie sprawdza się do polowań nocnych, ale z powodzeniem można również jej używać na polowaniach zbiorowych. 

Luneta ta dostępna jest w trzech wersjach:

- 2,5-10x56 HD - posiadająca ergonomiczne pokrętło do dzienno-nocnej regulacji natężenia podświetlenia; 

- 2,5-10x56 HD SF - wyposażona w pokrętło regulacji paralaksy w jednym pokrętle z dzienno-nocną regulacją                                       podświetlenia;

- 2,5-10x56 HD Di - pozwala na precyzyjną, cyfrową regulację natężenia podświetlenia z funkcją pamięci wybranej                               pozycji.

Lunety Titanium posiadają wysoką transmisję światła, która dla całego układu optycznego lunety wynosi ok. 92%, co umożliwia polowanie nawet przy szczątkowym oświetleniu. 

Wodo- i mgłoodporność w tych lunetach zapewnia wypełnienie ich azotem. Ponadto lunety posiadają powłoki hydrofobowe, dzięki którym krople deszczu spływają po soczewce bez zostawiania śladu.

Lunety Delta Optical Titanium są bardzo wytrzymałe na wstrząsy, można je montować na broni o początkowej energii kinetycznej wynoszącej do 6500 J.

 

Producent zapewnia do lunet z tej serii wsparcie techniczne oraz możliwość dokupienia części zamiennych.

Średnica obiektywu 56 mm
Odległość od oka 99 - 98 mm
Źrenica wyjściowa 11,6 - 5,6
Seria Titanium
Wypełnienie azotem TAK
Temperatura pracy -20/71
Liniowe pole widzenia na 100m 14,4 - 3,7
Kątowe pole widzenia 8,22 - 2,12
Typ siatki celowniczej 4A S
Podświetlenie siatki TAK
Pojedynczy klik regulacji krzyża 0,25 MOA
Zakres regulacji krzyża 50 MOA
Tubus  30 mm (1 część)
Regulacja paralaksy NIE
Pozycja siatki Druga płaszczyzna ogniskowa (SFP)
Średnica punktu centralnego 11,4 (10x) mm
Długość 365 mm
Waga  742 g
Gwarancja 10 lat

30 inne produkty z tej kategorii: