Sklep myśliwski Ostoja

Każdy miłośnik polowania wie, że taka wyprawa wymaga odpowiedniego przygotowania, dlatego w naszym sklepie znajdą oni wszystko czego potrzebują podczas takiej wyprawy. Jako sklep myśliwski poza bronią oferujemy także różnego rodzaju akcesoria, odzież, obuwie, a także produkty służące do samoobrony. Natomiast w zakładce optyka znajdziesz, między innymi lunety celownicze, które pozwalają na szybkie i wyraźne wskazanie miejsca celowania poprzez aplikację łączoną z bluetooth.
Jednak to nie wszystko, ponieważ nasz internetowy sklep myśliwski oferuje także różnego rodzaju broń, znaleźć wśród niej możesz sztucer, bock, a także półautomat śrutowy. Wszystkie z nich sprzedawane są stacjonarnie, ze względu na to, że są to produkty koncesjonowane.
Podczas polowania warto mieć ze sobą również gaz pieprzowy, który dobrze sprawdzi się do ochrony zarówno przed agresywnymi zwierzętami, jak i napastnikami.

Luneta celownicza Delta Optical Titanium 6-24x42 MilDot

Ten produkt nie występuje już w magazynie

brutto 1 490,00 zł

Lunety z serii Titanium charakteryzują się bardzo dobrą optyką. Przeznaczone są zarówno do broni myśliwskiej jak i wiatrówek. Posiadają możliwość regulacji paralaksy na obiektywie oraz minimalną odległość ostrzenia od 8m.

Lunety Titanium posiadają wysoką transmisję światła, która dla całego układu optycznego lunety wynosi ok. 92%, co umożliwia polowanie nawet przy szczątkowym oświetleniu. 

Wodo- i mgłoodporność w tych lunetach zapewnia wypełnienie ich azotem. Ponadto lunety posiadają powłoki hydrofobowe, dzięki którym krople deszczu spływają po soczewce bez zostawiania śladu.

Lunety Delta Optical Titanium są bardzo wytrzymałe na wstrząsy, można je montować na broni o początkowej energii kinetycznej wynoszącej do 6500 J.

 

Producent zapewnia do lunet z tej serii wsparcie techniczne oraz możliwość dokupienia części zamiennych.

 

Średnica obiektywu

42 mm

Odległość od oka

95 - 80 mm

Źrenica wyjściowa

7 - 1,75

Seria

Titanium

Wypełnienie azotem

TAK

Temperatura pracy

-20/71

Liniowe pole widzenia

5,1 - 1,35 

Kątowe pole widzenia

2,9 - 0,77

Typ siatki

MilDot

Pojedynczy klik regulacji krzyża

0,125 MOA

Zakres regulacji krzyża

26 MOA

Tubus

25,4 mm (dwie części)

Regulacja paralaksy

TAK

Pozycja siatki

Druga płaszczyzna ogniskowa (SFP)

Długość

355 mm

Waga

502 g

Gwarancja

36 miesięcy

30 inne produkty z tej kategorii: