Sklep myśliwski Ostoja

Każdy miłośnik polowania wie, że taka wyprawa wymaga odpowiedniego przygotowania, dlatego w naszym sklepie znajdą oni wszystko czego potrzebują podczas takiej wyprawy. Jako sklep myśliwski poza bronią oferujemy także różnego rodzaju akcesoria, odzież, obuwie, a także produkty służące do samoobrony. Natomiast w zakładce optyka znajdziesz, między innymi lunety celownicze, które pozwalają na szybkie i wyraźne wskazanie miejsca celowania poprzez aplikację łączoną z bluetooth.
Jednak to nie wszystko, ponieważ nasz internetowy sklep myśliwski oferuje także różnego rodzaju broń, znaleźć wśród niej możesz sztucer, bock, a także półautomat śrutowy. Wszystkie z nich sprzedawane są stacjonarnie, ze względu na to, że są to produkty koncesjonowane.
Podczas polowania warto mieć ze sobą również gaz pieprzowy, który dobrze sprawdzi się do ochrony zarówno przed agresywnymi zwierzętami, jak i napastnikami.

Luneta celownicza Delta Optical Classic 3-9x40 MilDot

Ten produkt nie występuje już w magazynie

brutto 499,00 zł

Lunety z serii Classic charakteryzują się przede wszystkim niezawodnością i precyzją. Delta Optical Classic to wysokiej jakości optyka, a wielowarstwowe powłoki antyodblaskowe zapewniają ostry i jasny obraz. Lunety te cechuje również duża wytrzymałość na wstrząsy. Wypełnienie lunety azotem gwarantuje wodo- i mgłoodporność.

Powiększenie lunety 3-9x

Typ siatki celowniczej MilDot

Lunetę można montować na:

- wiatrówkach o energii kinetycznej poniżej 17 J

- broni myśliwskiej o energii kinetycznej poniżej 3500 J

Średnica obiektywu 40 mm
Odległość od oka 86 mm
Źrenica wyjściowa 13,3 - 4,4 mm
Seria lunety Classic
Wypełnienie azotem TAK
Liniowe pole widzenia 14-5 m
Typ siatki celowniczej MilDot
Pojedynczy klik regulacji krzyża 0,25 MOA
Długość 298 mm
Waga 370 g
Gwarancja 24 miesiące

30 inne produkty z tej kategorii: