Sklep myśliwski Ostoja

Każdy miłośnik polowania wie, że taka wyprawa wymaga odpowiedniego przygotowania, dlatego w naszym sklepie znajdą oni wszystko czego potrzebują podczas takiej wyprawy. Jako sklep myśliwski poza bronią oferujemy także różnego rodzaju akcesoria, odzież, obuwie, a także produkty służące do samoobrony. Natomiast w zakładce optyka znajdziesz, między innymi lunety celownicze, które pozwalają na szybkie i wyraźne wskazanie miejsca celowania poprzez aplikację łączoną z bluetooth.
Jednak to nie wszystko, ponieważ nasz internetowy sklep myśliwski oferuje także różnego rodzaju broń, znaleźć wśród niej możesz sztucer, bock, a także półautomat śrutowy. Wszystkie z nich sprzedawane są stacjonarnie, ze względu na to, że są to produkty koncesjonowane.
Podczas polowania warto mieć ze sobą również gaz pieprzowy, który dobrze sprawdzi się do ochrony zarówno przed agresywnymi zwierzętami, jak i napastnikami.

Luneta celownicza Delta Optical Entry 3-9x40 MD (1")

Ten produkt nie występuje już w magazynie

brutto 260,00 zł

Lunety z serii Entry przeznaczone są dla strzelców sportowych poszukujących niedrogich lunet o dobrych parametrach. 

Powyższy model lunety jest wyposażony w nakrywki na obiektyw i okular flip-open, a także precyzyjną siatkę celowniczą typu MilDot.

Produkt ten to doskonała propozycja dla osób, które chcą zamontować na swojej wiatrówce lekki celownik.

Powiększenie 3-9x
Seria lunety Entry
Waga 414 g
Gwarancja 24 miesiące

UWAGA!!!

Luneta sprzedawana bez montażu.

30 inne produkty z tej kategorii: