Sklep myśliwski Ostoja

Każdy miłośnik polowania wie, że taka wyprawa wymaga odpowiedniego przygotowania, dlatego w naszym sklepie znajdą oni wszystko czego potrzebują podczas takiej wyprawy. Jako sklep myśliwski poza bronią oferujemy także różnego rodzaju akcesoria, odzież, obuwie, a także produkty służące do samoobrony. Natomiast w zakładce optyka znajdziesz, między innymi lunety celownicze, które pozwalają na szybkie i wyraźne wskazanie miejsca celowania poprzez aplikację łączoną z bluetooth.
Jednak to nie wszystko, ponieważ nasz internetowy sklep myśliwski oferuje także różnego rodzaju broń, znaleźć wśród niej możesz sztucer, bock, a także półautomat śrutowy. Wszystkie z nich sprzedawane są stacjonarnie, ze względu na to, że są to produkty koncesjonowane.
Podczas polowania warto mieć ze sobą również gaz pieprzowy, który dobrze sprawdzi się do ochrony zarówno przed agresywnymi zwierzętami, jak i napastnikami.

Luneta Zeiss Conquest V6 2,5-15x56

Ten produkt nie występuje już w magazynie

brutto 7 600,00 zł

Soczewki FL i wysoka transmisja światła na poziomie 92 procent sprawiają, że ZEISS Conquest V6 dostarcza wyśmienitej jasności obrazu i rozdzielczości. Cienka siatka celownicza (60) w drugim planie obrazu zapewnia minimalne pokrycie celu i maksymalną widoczność w ciągu dnia i nocy, również na dalekich dystansach. Wyposażona w ASV sprawia, że strzelanie długodystansowe staje się łatwiejsze.

Powiększenie 2,5-15
Średnia obiektywu 56 mm
Źrenica wyjściowa 9,7-3,7
Liczba zmierzchu 7,1-29,0
Pole widzenia (m/100m) 16,4-2,7
Kąt widzenia obiektyywu 9,4-1,6
Regulacja dioptryczna -3/+2
Odległość od oka 90 mm
Regulacja paralaksy TAK
Średnica tubusu 30 mm
Powłoki LotuTec®
Wypełnienie azotem TAK
Wodoodporność TAK
Temperatura pracy -25/+50
Długość 35,2 cm
Masa bez szyny 690 g
Masa z szyną 725 g

30 inne produkty z tej kategorii: