Sklep myśliwski Ostoja

Każdy miłośnik polowania wie, że taka wyprawa wymaga odpowiedniego przygotowania, dlatego w naszym sklepie znajdą oni wszystko czego potrzebują podczas takiej wyprawy. Jako sklep myśliwski poza bronią oferujemy także różnego rodzaju akcesoria, odzież, obuwie, a także produkty służące do samoobrony. Natomiast w zakładce optyka znajdziesz, między innymi lunety celownicze, które pozwalają na szybkie i wyraźne wskazanie miejsca celowania poprzez aplikację łączoną z bluetooth.
Jednak to nie wszystko, ponieważ nasz internetowy sklep myśliwski oferuje także różnego rodzaju broń, znaleźć wśród niej możesz sztucer, bock, a także półautomat śrutowy. Wszystkie z nich sprzedawane są stacjonarnie, ze względu na to, że są to produkty koncesjonowane.
Podczas polowania warto mieć ze sobą również gaz pieprzowy, który dobrze sprawdzi się do ochrony zarówno przed agresywnymi zwierzętami, jak i napastnikami.

Luneta celownicza Kahles K624i 6-24x56

Ten produkt nie występuje już w magazynie

brutto 10 490,00 zł

K 624i 6-24x56 to luneta do polowań na dalekie dystanse. Korekta paralaksy od 50 m do nieskończoności oraz siatka celownicza w pierwszym planie gwarantują doskonałą jakość obrazu na każdej odległości. 

Przybliżenie

6-24x

Średnica obiektywu

56 mm

Odległość od oka

90 mm

Wypełnienie azotem

TAK

Liniowe pole widzenia na 100 m

6,8-1,75

Typ siatki

Mil 3

Pojedynczy klik regulacji krzyża

1cm/100 m

Tubus

34 mm

Długość

405 mm

Waga

950 g

Gwarancja

11 lat

30 inne produkty z tej kategorii: