Sklep myśliwski Ostoja

Każdy miłośnik polowania wie, że taka wyprawa wymaga odpowiedniego przygotowania, dlatego w naszym sklepie znajdą oni wszystko czego potrzebują podczas takiej wyprawy. Jako sklep myśliwski poza bronią oferujemy także różnego rodzaju akcesoria, odzież, obuwie, a także produkty służące do samoobrony. Natomiast w zakładce optyka znajdziesz, między innymi lunety celownicze, które pozwalają na szybkie i wyraźne wskazanie miejsca celowania poprzez aplikację łączoną z bluetooth.
Jednak to nie wszystko, ponieważ nasz internetowy sklep myśliwski oferuje także różnego rodzaju broń, znaleźć wśród niej możesz sztucer, bock, a także półautomat śrutowy. Wszystkie z nich sprzedawane są stacjonarnie, ze względu na to, że są to produkty koncesjonowane.
Podczas polowania warto mieć ze sobą również gaz pieprzowy, który dobrze sprawdzi się do ochrony zarówno przed agresywnymi zwierzętami, jak i napastnikami.

Luneta celownicza Kahles K1050 10-50x56

Ten produkt nie występuje już w magazynie

brutto 9 290,00 zł

K 1050 10-50x56 to luneta zapewniająca wysoką jakość i jasność obrazu. Regulacja paralaksy od 8 m do nieskończoności oraz siatka w drugim planie będą idealnym rozwiązaniem dla strzelców lubiących strzelać na dalekie dystanse. 

Przybliżenie

10-50x

Średnica obiektywu

56 mm

Odległość od oka

95 mm

Wypełnienie azotem

TAK

Liniowe pole widzenia na 100 m

2,9-0,6

Typ siatki

CD

Pojedynczy klik regulacji krzyża

3,5 mm/100 m

Tubus

30 mm

Długość

425 mm

Waga

890 g

Gwarancja

11 lat

30 inne produkty z tej kategorii: