Sklep myśliwski Ostoja

Każdy miłośnik polowania wie, że taka wyprawa wymaga odpowiedniego przygotowania, dlatego w naszym sklepie znajdą oni wszystko czego potrzebują podczas takiej wyprawy. Jako sklep myśliwski poza bronią oferujemy także różnego rodzaju akcesoria, odzież, obuwie, a także produkty służące do samoobrony. Natomiast w zakładce optyka znajdziesz, między innymi lunety celownicze, które pozwalają na szybkie i wyraźne wskazanie miejsca celowania poprzez aplikację łączoną z bluetooth.
Jednak to nie wszystko, ponieważ nasz internetowy sklep myśliwski oferuje także różnego rodzaju broń, znaleźć wśród niej możesz sztucer, bock, a także półautomat śrutowy. Wszystkie z nich sprzedawane są stacjonarnie, ze względu na to, że są to produkty koncesjonowane.
Podczas polowania warto mieć ze sobą również gaz pieprzowy, który dobrze sprawdzi się do ochrony zarówno przed agresywnymi zwierzętami, jak i napastnikami.

Luneta celownicza Kahles Helia 3 3-10x50i

Ten produkt nie występuje już w magazynie

brutto 5 590,00 zł

Helia 3 to seria lunet calowych wyposażonych w innowacyjną technologię. Celowniki te wykonane są anodyzowanego aluminium, dzięki czemu są one mniej podatne na uszkodzenia. Dzięki krzyżowi w drugim planie można oddawać bardzo precyzyjne strzały na różnych odległościach. Seria Helia 3 posiada również innowacyjny system podświetlania dzień/noc z systemem żyroskopowego wyłączania "AutomaticLight". 

Przybliżenie

3-10x

Średnica obiektywu

50 mm

Odległość od oka

90 mm

Wypełnienie azotem

TAK

Liniowe pole widzenia na 100 m

11,2-4,0

Typ siatki

4-Dot

Pojedynczy klik regulacji krzyża

1 cm/100 m

Tubus

25,4 mm

Długość

325 mm

Waga

508 g

Gwarancja

11 lat30 inne produkty z tej kategorii: