Sklep myśliwski Ostoja

Każdy miłośnik polowania wie, że taka wyprawa wymaga odpowiedniego przygotowania, dlatego w naszym sklepie znajdą oni wszystko czego potrzebują podczas takiej wyprawy. Jako sklep myśliwski poza bronią oferujemy także różnego rodzaju akcesoria, odzież, obuwie, a także produkty służące do samoobrony. Natomiast w zakładce optyka znajdziesz, między innymi lunety celownicze, które pozwalają na szybkie i wyraźne wskazanie miejsca celowania poprzez aplikację łączoną z bluetooth.
Jednak to nie wszystko, ponieważ nasz internetowy sklep myśliwski oferuje także różnego rodzaju broń, znaleźć wśród niej możesz sztucer, bock, a także półautomat śrutowy. Wszystkie z nich sprzedawane są stacjonarnie, ze względu na to, że są to produkty koncesjonowane.
Podczas polowania warto mieć ze sobą również gaz pieprzowy, który dobrze sprawdzi się do ochrony zarówno przed agresywnymi zwierzętami, jak i napastnikami.

Luneta celownicza Meopta MeoStar R2 2-12x50 RD

Ten produkt nie występuje już w magazynie

brutto 4 999,00 zł

MeoStar R2 2-12x50 RD to idealny wybór do polowań w gorszych warunkach oświetleniowych. Obiektyw 50 mm gwarantuje dużo światła i dobrą jakość obrazu w każdych warunkach. Seria lunet MeoStar R2 wyposażona jest w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, co przyczynia się do świetnych osiągów lunety. Celowniki oznaczone symbolem "RD" posiadają podświetlenie punktu celowniczego, z możliwością regulacji intensywności podświetlenia (od 1 do 7).

Przybliżenie

2-12x

Średnica obiektywu

50 mm

Odległość od oka

90 mm

Seria

MeoStar R2

Wypełnienie azotem

TAK

Liniowe pole widzenia na 100 m

18,5-2,95

Typ siatki

4C

Pojedynczy klik regulacji krzyża

0,7 cm/100 m

Tubus

30 mm

Długość

356 mm

Waga

600 g

Gwarancja

30 lat

30 inne produkty z tej kategorii: