Sklep myśliwski Ostoja

Każdy miłośnik polowania wie, że taka wyprawa wymaga odpowiedniego przygotowania, dlatego w naszym sklepie znajdą oni wszystko czego potrzebują podczas takiej wyprawy. Jako sklep myśliwski poza bronią oferujemy także różnego rodzaju akcesoria, odzież, obuwie, a także produkty służące do samoobrony. Natomiast w zakładce optyka znajdziesz, między innymi lunety celownicze, które pozwalają na szybkie i wyraźne wskazanie miejsca celowania poprzez aplikację łączoną z bluetooth.
Jednak to nie wszystko, ponieważ nasz internetowy sklep myśliwski oferuje także różnego rodzaju broń, znaleźć wśród niej możesz sztucer, bock, a także półautomat śrutowy. Wszystkie z nich sprzedawane są stacjonarnie, ze względu na to, że są to produkty koncesjonowane.
Podczas polowania warto mieć ze sobą również gaz pieprzowy, który dobrze sprawdzi się do ochrony zarówno przed agresywnymi zwierzętami, jak i napastnikami.

Luneta celownicza Meopta MeoStar R1 4-16x44 Tactic

Ten produkt nie występuje już w magazynie

brutto 3 599,00 zł

MeoStar R1 4-16x44 Tactic to propozycja dla strzelców dalekodystansowych. Luneta posiada korektę paralaksy od 9 m co pozwala na uzyskanie idealnego obrazu oraz powtarzalności w strzelaniu na każdej odległości. 

Przybliżenie

4-16x

Średnica obiektywu

44 mm

Odległość od oka

100-80 mm

Seria

MeoStar R1

Wypełnienie azotem

TAK

Liniowe pole widzenia na 100 m

4,88 -1,36

Typ siatki

Mil-Dot

Pojedynczy klik regulacji krzyża

0,7 cm/100 m

Tubus

30 mm

Długość

385 mm

Waga

685 g

Gwarancja

30 lat

30 inne produkty z tej kategorii: