Sklep myśliwski Ostoja

Każdy miłośnik polowania wie, że taka wyprawa wymaga odpowiedniego przygotowania, dlatego w naszym sklepie znajdą oni wszystko czego potrzebują podczas takiej wyprawy. Jako sklep myśliwski poza bronią oferujemy także różnego rodzaju akcesoria, odzież, obuwie, a także produkty służące do samoobrony. Natomiast w zakładce optyka znajdziesz, między innymi lunety celownicze, które pozwalają na szybkie i wyraźne wskazanie miejsca celowania poprzez aplikację łączoną z bluetooth.
Jednak to nie wszystko, ponieważ nasz internetowy sklep myśliwski oferuje także różnego rodzaju broń, znaleźć wśród niej możesz sztucer, bock, a także półautomat śrutowy. Wszystkie z nich sprzedawane są stacjonarnie, ze względu na to, że są to produkty koncesjonowane.
Podczas polowania warto mieć ze sobą również gaz pieprzowy, który dobrze sprawdzi się do ochrony zarówno przed agresywnymi zwierzętami, jak i napastnikami.

Luneta celownicza Meopta MeoStar R1 3-12x56 RD

Ten produkt nie występuje już w magazynie

brutto 3 689,00 zł

MeoStar R1 3-12x56 RD to najlepszy wybór do polowań w trudnych warunkach. Średnica obiektywu 56 mm gwarantuje bardzo dobre światło. R1 3-12x56 RD posiada również system podświetlania punktu celowniczego. Wieżyczka umieszczona z lewej strony tubusa umożliwia regulację podświetlenia (w skali od 1 do 7).

Przybliżenie

3-12x

Średnica obiektywu

56 mm

Odległość od oka

90 mm

Seria

MeoStar R1

Wypełnienie azotem

TAK

Liniowe pole widzenia na 100 m

11,0 -3,5

Typ siatki

4C

Pojedynczy klik regulacji krzyża

0,7 cm/100 m

Tubus

30 mm

Długość

365 mm

Waga

650 g

Gwarancja

30 lat

30 inne produkty z tej kategorii: