Sklep myśliwski Ostoja

Każdy miłośnik polowania wie, że taka wyprawa wymaga odpowiedniego przygotowania, dlatego w naszym sklepie znajdą oni wszystko czego potrzebują podczas takiej wyprawy. Jako sklep myśliwski poza bronią oferujemy także różnego rodzaju akcesoria, odzież, obuwie, a także produkty służące do samoobrony. Natomiast w zakładce optyka znajdziesz, między innymi lunety celownicze, które pozwalają na szybkie i wyraźne wskazanie miejsca celowania poprzez aplikację łączoną z bluetooth.
Jednak to nie wszystko, ponieważ nasz internetowy sklep myśliwski oferuje także różnego rodzaju broń, znaleźć wśród niej możesz sztucer, bock, a także półautomat śrutowy. Wszystkie z nich sprzedawane są stacjonarnie, ze względu na to, że są to produkty koncesjonowane.
Podczas polowania warto mieć ze sobą również gaz pieprzowy, który dobrze sprawdzi się do ochrony zarówno przed agresywnymi zwierzętami, jak i napastnikami.

Luneta celownicza Meopta Artemis 2100 3-12x50 RD

Ten produkt nie występuje już w magazynie

brutto 2 999,00 zł

Lunety z serii Artemis 2100 oferują podświetlony punkt, usytuowany w centrum celownika. Jest to rozwiązanie przeznaczone głównie dla myśliwych polujących w warunkach słabszego oświetlenia. W warunkach dziennego oświetlenia punkt ten jest widoczny tylko przy najwyższych natężeniu podświetlenia (6 lub 7).

Czas pracy baterii CR 2032 (najbardziej powszechnej na rynku) wynosi około 60 godzin pracy.

Przybliżenie

3-12x

Średnica obiektywu

50 mm

Odległość od oka

75 mm

Seria

Artemis

Wypełnienie azotem

TAK

Liniowe pole widzenia na 100 m

11 - 3,3

Typ siatki

4C

Pojedynczy klik regulacji krzyża

1 cm/100 m

Tubus

30 mm

Długość

357 mm

Waga

740 g

Gwarancja

30 lat

30 inne produkty z tej kategorii: