Sklep myśliwski Ostoja

Każdy miłośnik polowania wie, że taka wyprawa wymaga odpowiedniego przygotowania, dlatego w naszym sklepie znajdą oni wszystko czego potrzebują podczas takiej wyprawy. Jako sklep myśliwski poza bronią oferujemy także różnego rodzaju akcesoria, odzież, obuwie, a także produkty służące do samoobrony. Natomiast w zakładce optyka znajdziesz, między innymi lunety celownicze, które pozwalają na szybkie i wyraźne wskazanie miejsca celowania poprzez aplikację łączoną z bluetooth.
Jednak to nie wszystko, ponieważ nasz internetowy sklep myśliwski oferuje także różnego rodzaju broń, znaleźć wśród niej możesz sztucer, bock, a także półautomat śrutowy. Wszystkie z nich sprzedawane są stacjonarnie, ze względu na to, że są to produkty koncesjonowane.
Podczas polowania warto mieć ze sobą również gaz pieprzowy, który dobrze sprawdzi się do ochrony zarówno przed agresywnymi zwierzętami, jak i napastnikami.

Luneta celownicza Swarovski X5i 5-25x56 P L 1/4 MOA

Ten produkt nie występuje już w magazynie

brutto 0,00 zł

Seria X5i to bardzo innowacyjne lunety celownicze. Celowniki te zapewniają bardzo dużą precyzję obrazu, nawet na bardzo dużych dystansach oraz są niesamowicie jasne, powtarzalne i wytrzymałe. Bardzo dużą zaletą tego modelu jest możliwość bardzo precyzyjnej regulacji krzyża (1/4 MOA, czyli 0,72 cm na 100 m).

Przybliżenie

5-25x

Średnica obiektywu

56 mm

Odległość od oka

95 mm

Źrenica wyjściowa

9,5 - 2,3 mm

Seria

X5i

Wypełnienie azotem

TAK

Temperatura pracy

-20/55

Liniowe pole widzenia na 100 m

7 - 1,5

Typ siatki

4W

Transmisja światła

90%

Pojedynczy klik regulacji krzyża

7,2 mm/100 m

Zakres regulacji krzyża

2,4/1,5/100 m

Tubus

30 mm

Długość

377 mm

Waga

850 g

Gwarancja

10 lat

30 inne produkty z tej kategorii: