Sklep myśliwski Ostoja

Każdy miłośnik polowania wie, że taka wyprawa wymaga odpowiedniego przygotowania, dlatego w naszym sklepie znajdą oni wszystko czego potrzebują podczas takiej wyprawy. Jako sklep myśliwski poza bronią oferujemy także różnego rodzaju akcesoria, odzież, obuwie, a także produkty służące do samoobrony. Natomiast w zakładce optyka znajdziesz, między innymi lunety celownicze, które pozwalają na szybkie i wyraźne wskazanie miejsca celowania poprzez aplikację łączoną z bluetooth.
Jednak to nie wszystko, ponieważ nasz internetowy sklep myśliwski oferuje także różnego rodzaju broń, znaleźć wśród niej możesz sztucer, bock, a także półautomat śrutowy. Wszystkie z nich sprzedawane są stacjonarnie, ze względu na to, że są to produkty koncesjonowane.
Podczas polowania warto mieć ze sobą również gaz pieprzowy, który dobrze sprawdzi się do ochrony zarówno przed agresywnymi zwierzętami, jak i napastnikami.

Luneta celownicza Swarovski dS 5-25x52 P L Zobacz większe

Luneta celownicza Swarovski dS 5-25x52 P L

Ten produkt nie występuje już w magazynie

brutto 0,00 zł

Swarovski dS 5-25x52 to jedyna w swoim rodzaju luneta cyfrowa, która jest wyposażona w system automatycznej korekcji balistycznej. Poprzez naciśnięcie guzika, znajdującego się nad okularem, luneta wskazuje poprawny punkt celowania. Jak to jest możliwe? Dzięki aplikacji dS Configurator. Łączy się ona
z lunetą przy pomocy Bluetooth. W aplikacji wprowadzamy informacje dotyczące amunicji (kaliber, masa pocisku) oraz dane pogodowe (np. siła i kierunek wiatru). Głównym założeniem producenta jest to, aby strzelec skoncentrował się tylko i wyłącznie na strzelaniu, a nie na pomiarach i obliczaniu korekt.

Model ten zwłaszcza nadaje się do strzałów na bardzo duże odległości i w trudnym terenie.

Przybliżenie

5-25x

Średnica obiektywu

52 mm

Odległość od oka

95 mm

Źrenica wyjściowa

9,6 - 2,1 mm

Seria

dS

Wypełnienie azotem

TAK

Temperatura pracy

-10/55

Liniowe pole widzenia na 100 m

7,3 - 1,5

Typ siatki

4A-I

Transmisja światła

83%

Pojedynczy klik regulacji krzyża

7 mm/100 m

Zakres regulacji krzyża

1,2/0,7 m/100 m

Tubus

40 mm

Długość

403 mm

Waga

1090 g

Gwarancja

10 lat

Oprogramowanie do konfiguracji

dS Configurator

Łączność

Bluetooth

Kompatybilne systemy

iOS od wersji 8.1

Android od wersji 4.4 KitKat30 inne produkty z tej kategorii: