Sklep myśliwski Ostoja

Każdy miłośnik polowania wie, że taka wyprawa wymaga odpowiedniego przygotowania, dlatego w naszym sklepie znajdą oni wszystko czego potrzebują podczas takiej wyprawy. Jako sklep myśliwski poza bronią oferujemy także różnego rodzaju akcesoria, odzież, obuwie, a także produkty służące do samoobrony. Natomiast w zakładce optyka znajdziesz, między innymi lunety celownicze, które pozwalają na szybkie i wyraźne wskazanie miejsca celowania poprzez aplikację łączoną z bluetooth.
Jednak to nie wszystko, ponieważ nasz internetowy sklep myśliwski oferuje także różnego rodzaju broń, znaleźć wśród niej możesz sztucer, bock, a także półautomat śrutowy. Wszystkie z nich sprzedawane są stacjonarnie, ze względu na to, że są to produkty koncesjonowane.
Podczas polowania warto mieć ze sobą również gaz pieprzowy, który dobrze sprawdzi się do ochrony zarówno przed agresywnymi zwierzętami, jak i napastnikami.

Luneta celownicza Swarovski Z6i 2-12x50 L

Ten produkt nie występuje już w magazynie

brutto 0,00 zł

Swarovski Z6i 2-12x50 L to uniwersalny celownik optyczny, który jest niezawodnym celownikiem do obserwacji
o zmroku. Nadaje się idealnie nie tylko podczas polowań w lesie ale również do strzałów na bardzo dalekich dystansach na otwartej przestrzeni.

Przybliżenie

2-12x

Średnica obiektywu

50 mm

Odległość od oka

95 mm

Źrenica wyjściowa

9,6 - 4,2 mm

Seria

Z6i

Wypełnienie azotem

TAK

Temperatura pracy

-20/55

Liniowe pole widzenia na 100 m

21,0 - 3,5

Typ siatki

4A-I

Transmisja światła

90%

Pojedynczy klik regulacji krzyża

10 mm/100 m

Zakres regulacji krzyża

1,5 m/100 m

Tubus

30 mm

Długość

343 mm

Waga

540 g

Gwarancja

10 lat

30 inne produkty z tej kategorii: