Sklep myśliwski Ostoja

Każdy miłośnik polowania wie, że taka wyprawa wymaga odpowiedniego przygotowania, dlatego w naszym sklepie znajdą oni wszystko czego potrzebują podczas takiej wyprawy. Jako sklep myśliwski poza bronią oferujemy także różnego rodzaju akcesoria, odzież, obuwie, a także produkty służące do samoobrony. Natomiast w zakładce optyka znajdziesz, między innymi lunety celownicze, które pozwalają na szybkie i wyraźne wskazanie miejsca celowania poprzez aplikację łączoną z bluetooth.
Jednak to nie wszystko, ponieważ nasz internetowy sklep myśliwski oferuje także różnego rodzaju broń, znaleźć wśród niej możesz sztucer, bock, a także półautomat śrutowy. Wszystkie z nich sprzedawane są stacjonarnie, ze względu na to, że są to produkty koncesjonowane.
Podczas polowania warto mieć ze sobą również gaz pieprzowy, który dobrze sprawdzi się do ochrony zarówno przed agresywnymi zwierzętami, jak i napastnikami.

Łuk bloczkowy Firestart Ek 30 lbs carbon Zobacz większe

Łuk bloczkowy Firestart Ek 30 lbs carbon

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

brutto 305,00 zł

Łuk bloczkowy Firestart Ek 30 lbs carbon to idealna propozycja dla wielbicieli rekreacji na świeżym powietrzu. Jego moc i rozmiary sprawiają, że mogą z niego strzelać bezpiecznie nie tylko dorośli, ale i młodzież. 

Dane techniczne:

Długość całkowita [mm] - 740
Długość naciągu [mm] - 56-61
Siła naciągu [lb] - 30
Zalecana długość strzał [in] - 28
Elementy zestawu:
łuk
strzały × 3,
podstawka pod strzały,
celownik
Gwarancja 24 miesiące

2 inne produkty z tej kategorii: