Sklep myśliwski Ostoja

Każdy miłośnik polowania wie, że taka wyprawa wymaga odpowiedniego przygotowania, dlatego w naszym sklepie znajdą oni wszystko czego potrzebują podczas takiej wyprawy. Jako sklep myśliwski poza bronią oferujemy także różnego rodzaju akcesoria, odzież, obuwie, a także produkty służące do samoobrony. Natomiast w zakładce optyka znajdziesz, między innymi lunety celownicze, które pozwalają na szybkie i wyraźne wskazanie miejsca celowania poprzez aplikację łączoną z bluetooth.
Jednak to nie wszystko, ponieważ nasz internetowy sklep myśliwski oferuje także różnego rodzaju broń, znaleźć wśród niej możesz sztucer, bock, a także półautomat śrutowy. Wszystkie z nich sprzedawane są stacjonarnie, ze względu na to, że są to produkty koncesjonowane.
Podczas polowania warto mieć ze sobą również gaz pieprzowy, który dobrze sprawdzi się do ochrony zarówno przed agresywnymi zwierzętami, jak i napastnikami.

Lornetka Delta Optical Discovery 10x50

Ten produkt nie występuje już w magazynie

brutto 239,00 zł

Discovery to lekkie modele lornetek o wytrzymałej konstrukcji. Aluminiowy, ogumowany korpus kryje soczewki zbudowane z 8 elementów w 12 grupach, które są wielokrotnie powlekane skutecznymi warstwami antyodblaskowymi. Szerokie muszle oczne i duże soczewki okularów czynią każdą obserwację przyjemnością.

Discovery 10x50. Jej uniwersalne cechy (powiększenie 10x i obiektyw o średnicy 50mm) pozwalają na wygodne obserwacje zarówno w dzień jak i w nocy. Ta lornetka to kompromis między uzyskaniem dużego powiększenia, a szerokim polem widzenia. Jednocześnie zapewnia dużą jasność powierzchniową. Jest to dobra propozycja dla tych, którzy oprócz obserwacji dziennych chcieliby podziwiać nocne niebo.

SPECYFIKACJA
Źrenica wyjściowa: 5 mm Kątowe pole widzenia: 6,6 °
Sprawność zmierzchowa: 22,4 Waga: 888 g
Wypełnienie azotem: Nie Gwarancja: 24 mies
Regulacja dioptrii: +/-4 Powłoki: MC
Powiększenie: 10 x Typ pryzmatów: Porro / BK7
Minimalna odległość ostrego widzenia: 7 m Liniowe pole widzenia na 1000 m: 115
Wymiary (dł. x szer. x wys.): 178x189x65 mm Typ lornetki: Porro
Jasność: 25 Rozstaw źrenic: 56 – 72 mm
Możliwość podłączenia statywu: Tak
WYPOSAŻENIE
  • zakrywki na obiektywy i okulary
  • pasek do lornetki
  • pokrowiec
  • ściereczka do czyszczenia optyki

8 inne produkty z tej kategorii: