Sklep myśliwski Ostoja

Każdy miłośnik polowania wie, że taka wyprawa wymaga odpowiedniego przygotowania, dlatego w naszym sklepie znajdą oni wszystko czego potrzebują podczas takiej wyprawy. Jako sklep myśliwski poza bronią oferujemy także różnego rodzaju akcesoria, odzież, obuwie, a także produkty służące do samoobrony. Natomiast w zakładce optyka znajdziesz, między innymi lunety celownicze, które pozwalają na szybkie i wyraźne wskazanie miejsca celowania poprzez aplikację łączoną z bluetooth.
Jednak to nie wszystko, ponieważ nasz internetowy sklep myśliwski oferuje także różnego rodzaju broń, znaleźć wśród niej możesz sztucer, bock, a także półautomat śrutowy. Wszystkie z nich sprzedawane są stacjonarnie, ze względu na to, że są to produkty koncesjonowane.
Podczas polowania warto mieć ze sobą również gaz pieprzowy, który dobrze sprawdzi się do ochrony zarówno przed agresywnymi zwierzętami, jak i napastnikami.

Lornetka Delta Optical Voyager II 10x50

Ten produkt nie występuje już w magazynie

brutto 139,00 zł

Lornetki z serii Voyager II to idealna propozycja dla osób szukających lornetki o dobrych własnościach optycznych za niewielkie pieniądze.
Mimo niskiej ceny, zostały dopracowane pod względem mechanicznym i optycznym. Płynnie działa w nich ustawienie ostrości oraz regulacja rozstawu okularów. Komfortowo wyprofilowane muszle oczne i uchwyt lornetki pozwalają na długotrwałe i wygodne obserwacje. Dzięki konstrukcji optycznej systemu Porro oraz soczewkom i pryzmatom wykonanym ze szkła K-9, lornetki Voyager II dają jasny i ostry obraz o naturalnej kolorystyce. Układ optyczny lornetki zamknięty jest w lekkiej obudowie, pokrytej gumą zapobiegającą ślizganiu się dłoni.


Seria Voyager II składa się z lornetek, których obiektywy mają uniwersalną średnicę 50 mm, ale różne powiększenie. Do obserwacji na co dzień, ale również turystycznych i astronomicznych, polecamy te o najmniejszych powiększeniach, czyli 10x50. Zapewnią nam one duże pole widzenia i jasny obraz także o zmierzchu i o świcie.

SPECYFIKACJA
Źrenica wyjściowa: 5 mm Kątowe pole widzenia: 7 °
Sprawność zmierzchowa: 22,4 Waga: 750 g
Wypełnienie azotem: Nie Gwarancja: 24 mies
Regulacja dioptrii: +/-3 Powłoki: MgF
Powiększenie: 10 x Typ pryzmatów: Porro / BK7
Liniowe pole widzenia na 1000 m: 122 Wymiary (dł. x szer. x wys.): 165x195x62 mm
Typ lornetki: Porro Jasność: 25
Rozstaw źrenic: 54 – 75 mm Możliwość podłączenia statywu: Tak
WYPOSAŻENIE
  • zakrywki na okulary i obiektywy
  • pokrowiec do lornetki
  • pasek do lornetki
  • ściereczka do czyszczenia optyki

8 inne produkty z tej kategorii: