Sklep myśliwski Ostoja

Każdy miłośnik polowania wie, że taka wyprawa wymaga odpowiedniego przygotowania, dlatego w naszym sklepie znajdą oni wszystko czego potrzebują podczas takiej wyprawy. Jako sklep myśliwski poza bronią oferujemy także różnego rodzaju akcesoria, odzież, obuwie, a także produkty służące do samoobrony. Natomiast w zakładce optyka znajdziesz, między innymi lunety celownicze, które pozwalają na szybkie i wyraźne wskazanie miejsca celowania poprzez aplikację łączoną z bluetooth.
Jednak to nie wszystko, ponieważ nasz internetowy sklep myśliwski oferuje także różnego rodzaju broń, znaleźć wśród niej możesz sztucer, bock, a także półautomat śrutowy. Wszystkie z nich sprzedawane są stacjonarnie, ze względu na to, że są to produkty koncesjonowane.
Podczas polowania warto mieć ze sobą również gaz pieprzowy, który dobrze sprawdzi się do ochrony zarówno przed agresywnymi zwierzętami, jak i napastnikami.

Lornetka Delta Optical Titanium 8x56 ROH

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

brutto 1 100,00 zł

Titanium 8x56 ROH to lornetka przeznaczona do polowań zmierzchowych oraz nocnych. Duża źrenica wyjściowa zapewnia maksymalną jasność i najwyższy kontrast obrazu w warunkach nocnych. Model ten posiada największe pole widzenia i największą stabilność obrazu. Lornetka ta jest jednym z najpopularniejszych modeli wśród myśliwych.

 

Średnica obiektywu 56 mm
Powiększenie 8x
Powłoki FMC
Źrenica wyjściowa 7,0 mm
Minimalna odległość ostrego widzenia 1,45 m
Liniowe pole widzenia 119 m/1000 m
Regulacja dioptrii +/-5
Jasność 49
Rozstaw źrenic 59-73 mm
Wypełnienie azotem TAK
Waga 950 g
Gwarancja 10 lat

8 inne produkty z tej kategorii: