Sklep myśliwski Ostoja

Każdy miłośnik polowania wie, że taka wyprawa wymaga odpowiedniego przygotowania, dlatego w naszym sklepie znajdą oni wszystko czego potrzebują podczas takiej wyprawy. Jako sklep myśliwski poza bronią oferujemy także różnego rodzaju akcesoria, odzież, obuwie, a także produkty służące do samoobrony. Natomiast w zakładce optyka znajdziesz, między innymi lunety celownicze, które pozwalają na szybkie i wyraźne wskazanie miejsca celowania poprzez aplikację łączoną z bluetooth.
Jednak to nie wszystko, ponieważ nasz internetowy sklep myśliwski oferuje także różnego rodzaju broń, znaleźć wśród niej możesz sztucer, bock, a także półautomat śrutowy. Wszystkie z nich sprzedawane są stacjonarnie, ze względu na to, że są to produkty koncesjonowane.
Podczas polowania warto mieć ze sobą również gaz pieprzowy, który dobrze sprawdzi się do ochrony zarówno przed agresywnymi zwierzętami, jak i napastnikami.

Latarka Power Style - Zestaw Zobacz większe

Latarka Power Style - Zestaw

Ten produkt nie występuje już w magazynie

brutto 89,00 zł

Latarka Power Style to bardzo dobra propozycja dla amatorów outdoorowych wypraw. Moc 500 lumenów, odporność na wstrząsy i wodę sprawiają, że jest to produkt o bardzo dobrej relacji cena-jakość. Dodatkowo latarka posiada regulację skupienia promienia światła.

W zestawie z latarką znajduje się akumulator, ładowarka oraz koszyczek na baterie.

10 inne produkty z tej kategorii: