Sklep myśliwski Ostoja

Każdy miłośnik polowania wie, że taka wyprawa wymaga odpowiedniego przygotowania, dlatego w naszym sklepie znajdą oni wszystko czego potrzebują podczas takiej wyprawy. Jako sklep myśliwski poza bronią oferujemy także różnego rodzaju akcesoria, odzież, obuwie, a także produkty służące do samoobrony. Natomiast w zakładce optyka znajdziesz, między innymi lunety celownicze, które pozwalają na szybkie i wyraźne wskazanie miejsca celowania poprzez aplikację łączoną z bluetooth.
Jednak to nie wszystko, ponieważ nasz internetowy sklep myśliwski oferuje także różnego rodzaju broń, znaleźć wśród niej możesz sztucer, bock, a także półautomat śrutowy. Wszystkie z nich sprzedawane są stacjonarnie, ze względu na to, że są to produkty koncesjonowane.
Podczas polowania warto mieć ze sobą również gaz pieprzowy, który dobrze sprawdzi się do ochrony zarówno przed agresywnymi zwierzętami, jak i napastnikami.

Olej do broni Action 7 Zobacz większe

Olej do broni Action 7

10 Przedmioty

brutto 32,00 zł

Broń będzie działać sprawnie nawet w ekstremalnie niskich temperaturach. Nadaje się do konserwacji broni przechowywanej nawet w nieogrzewanych magazynach.
Właśnie z uwagi na unikalne działanie antykorozyjne jest to idealny produkt dla kolekcjonerów do czyszczenia oraz konserwacji broni białej i palnej.
Rzadko zdarza się by produkt wielofunkcyjny był tak optymalny w każdej ze spełnianych funkcji i na dodatek oferowany po konkurencyjnej cenie.

  • idealnie rozpuszcza osady gazów prochowych,
  • tworzy na powierzchniach metalowych cienką, szczelną warstwę ochronną,
  • gwarantuje prawidłową pracę mechanizmów automatyki,
  • posiada przyjemny zapach,
  • wskazany do długotrwałej konserwacji amunicji,
  • lekkie przesmarowanie naboju ułatwia ekstrakcję łuski po strzale.

4 inne produkty z tej kategorii: