Sklep myśliwski Ostoja

Każdy miłośnik polowania wie, że taka wyprawa wymaga odpowiedniego przygotowania, dlatego w naszym sklepie znajdą oni wszystko czego potrzebują podczas takiej wyprawy. Jako sklep myśliwski poza bronią oferujemy także różnego rodzaju akcesoria, odzież, obuwie, a także produkty służące do samoobrony. Natomiast w zakładce optyka znajdziesz, między innymi lunety celownicze, które pozwalają na szybkie i wyraźne wskazanie miejsca celowania poprzez aplikację łączoną z bluetooth.
Jednak to nie wszystko, ponieważ nasz internetowy sklep myśliwski oferuje także różnego rodzaju broń, znaleźć wśród niej możesz sztucer, bock, a także półautomat śrutowy. Wszystkie z nich sprzedawane są stacjonarnie, ze względu na to, że są to produkty koncesjonowane.
Podczas polowania warto mieć ze sobą również gaz pieprzowy, który dobrze sprawdzi się do ochrony zarówno przed agresywnymi zwierzętami, jak i napastnikami.

Celownik kolimatorowy Docter Sight III D 3,5 Zobacz większe

Celownik kolimatorowy Docter Sight III D 3,5

Ten produkt nie występuje już w magazynie

brutto 1 650,00 zł

Docter Sight III D 3,5 to kolimator typu otwartego, który posiada ręczną regulację jasności punktu (3 poziomy jasności).

Powiększenie 1,07x
Wielkość punktu 3,5 MOA (10 cm/100 m)
Długość 46 mm
Waga 25 g
Gwarancja 2 lata

3 inne produkty z tej kategorii: