Sklep myśliwski Ostoja

Każdy miłośnik polowania wie, że taka wyprawa wymaga odpowiedniego przygotowania, dlatego w naszym sklepie znajdą oni wszystko czego potrzebują podczas takiej wyprawy. Jako sklep myśliwski poza bronią oferujemy także różnego rodzaju akcesoria, odzież, obuwie, a także produkty służące do samoobrony. Natomiast w zakładce optyka znajdziesz, między innymi lunety celownicze, które pozwalają na szybkie i wyraźne wskazanie miejsca celowania poprzez aplikację łączoną z bluetooth.
Jednak to nie wszystko, ponieważ nasz internetowy sklep myśliwski oferuje także różnego rodzaju broń, znaleźć wśród niej możesz sztucer, bock, a także półautomat śrutowy. Wszystkie z nich sprzedawane są stacjonarnie, ze względu na to, że są to produkty koncesjonowane.
Podczas polowania warto mieć ze sobą również gaz pieprzowy, który dobrze sprawdzi się do ochrony zarówno przed agresywnymi zwierzętami, jak i napastnikami.

Celownik kolimatorowy Delta Optical MultiDot HD 36

Ten produkt nie występuje już w magazynie

brutto 780,00 zł

Delta Optical MultiDot HD 36 to kolimator typu zamkniętego z czterema wielkościami punktu: 2, 4, 6 lub 8 MOA. Użytkownik sam może zadecydować jaką wielkość wybiera. To łatwy w obsłudze model, a solidne wykonanie zapewnia użytkowanie w każdych warunkach i wysoką precyzję strzału. Każdy z czterech punktów ma 11-stopniową regulację natężenia światła. 

Montaż Weaver w komplecie.

Powiększenie 1x
Odporność na wstrząsy 6500 J
Długość 114 mm
Waga 245 g
Gwarancja 2 lata

3 inne produkty z tej kategorii: