Sklep myśliwski Ostoja

Każdy miłośnik polowania wie, że taka wyprawa wymaga odpowiedniego przygotowania, dlatego w naszym sklepie znajdą oni wszystko czego potrzebują podczas takiej wyprawy. Jako sklep myśliwski poza bronią oferujemy także różnego rodzaju akcesoria, odzież, obuwie, a także produkty służące do samoobrony. Natomiast w zakładce optyka znajdziesz, między innymi lunety celownicze, które pozwalają na szybkie i wyraźne wskazanie miejsca celowania poprzez aplikację łączoną z bluetooth.
Jednak to nie wszystko, ponieważ nasz internetowy sklep myśliwski oferuje także różnego rodzaju broń, znaleźć wśród niej możesz sztucer, bock, a także półautomat śrutowy. Wszystkie z nich sprzedawane są stacjonarnie, ze względu na to, że są to produkty koncesjonowane.
Podczas polowania warto mieć ze sobą również gaz pieprzowy, który dobrze sprawdzi się do ochrony zarówno przed agresywnymi zwierzętami, jak i napastnikami.

Celownik kolimatorowy Delta Optical MiniDot

3 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

brutto 349,00 zł

Delta Optical MiniDot to najmniejszy kolimator na polskim rynku. Mała waga w połączeniu z wytrzymałą konstrukcją zapewniają precyzję strzału na polowaniach zbiorowych.

Powiększenie 1,07x
Liniowe pole widzenia 14 m/1000 m
Seria MiniDot
Waga 46 g
Gwarancja 2 lata

3 inne produkty z tej kategorii: