Sklep myśliwski Ostoja

Każdy miłośnik polowania wie, że taka wyprawa wymaga odpowiedniego przygotowania, dlatego w naszym sklepie znajdą oni wszystko czego potrzebują podczas takiej wyprawy. Jako sklep myśliwski poza bronią oferujemy także różnego rodzaju akcesoria, odzież, obuwie, a także produkty służące do samoobrony. Natomiast w zakładce optyka znajdziesz, między innymi lunety celownicze, które pozwalają na szybkie i wyraźne wskazanie miejsca celowania poprzez aplikację łączoną z bluetooth.
Jednak to nie wszystko, ponieważ nasz internetowy sklep myśliwski oferuje także różnego rodzaju broń, znaleźć wśród niej możesz sztucer, bock, a także półautomat śrutowy. Wszystkie z nich sprzedawane są stacjonarnie, ze względu na to, że są to produkty koncesjonowane.
Podczas polowania warto mieć ze sobą również gaz pieprzowy, który dobrze sprawdzi się do ochrony zarówno przed agresywnymi zwierzętami, jak i napastnikami.

Gaz pieprzowy Sharg Graphite Gel 25 ml

Ten produkt nie występuje już w magazynie

brutto 25,00 zł

Gaz pieprzowy Sharg Graphite Gel 25 ml to miotacz gazu pieprzowego w żelu o wzmocnionej formule (2 mln SHU). Idealny do obrony przed napastnikami oraz agresywnymi zwierzętami.

Rodzaj gazu  pieprzowy
Pojemność 25 ml
Skuteczny zasięg 4-5 m
Wymiary 115 mm x 25,5 mm
Moc 2 mln SHU
Producent Sharg

12 inne produkty z tej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: