Sklep myśliwski Ostoja

Każdy miłośnik polowania wie, że taka wyprawa wymaga odpowiedniego przygotowania, dlatego w naszym sklepie znajdą oni wszystko czego potrzebują podczas takiej wyprawy. Jako sklep myśliwski poza bronią oferujemy także różnego rodzaju akcesoria, odzież, obuwie, a także produkty służące do samoobrony. Natomiast w zakładce optyka znajdziesz, między innymi lunety celownicze, które pozwalają na szybkie i wyraźne wskazanie miejsca celowania poprzez aplikację łączoną z bluetooth.
Jednak to nie wszystko, ponieważ nasz internetowy sklep myśliwski oferuje także różnego rodzaju broń, znaleźć wśród niej możesz sztucer, bock, a także półautomat śrutowy. Wszystkie z nich sprzedawane są stacjonarnie, ze względu na to, że są to produkty koncesjonowane.
Podczas polowania warto mieć ze sobą również gaz pieprzowy, który dobrze sprawdzi się do ochrony zarówno przed agresywnymi zwierzętami, jak i napastnikami.

Gaz pieprzowy KKS Protect Anti-Dog 50ml

5 Przedmioty

brutto 35,00 zł

Gaz pieprzowy KKS Protect Anti-Dog to ręczny miotacz gazu pieprzowego. Bardzo skuteczny gaz do obrony przed zwierzętami, a zwłaszcza przed agresywnymi psami. Gaz służy również do obrony przed napastnikami. 

Rodzaj gazu  pieprzowy
Pojemność 50 ml
Skuteczny zasięg 4 m
Wymiary 112 mm x 35 mm
Moc 1 mln SHU
Producent KKS, Niemcy

12 inne produkty z tej kategorii: