Sklep myśliwski Ostoja

Każdy miłośnik polowania wie, że taka wyprawa wymaga odpowiedniego przygotowania, dlatego w naszym sklepie znajdą oni wszystko czego potrzebują podczas takiej wyprawy. Jako sklep myśliwski poza bronią oferujemy także różnego rodzaju akcesoria, odzież, obuwie, a także produkty służące do samoobrony. Natomiast w zakładce optyka znajdziesz, między innymi lunety celownicze, które pozwalają na szybkie i wyraźne wskazanie miejsca celowania poprzez aplikację łączoną z bluetooth.
Jednak to nie wszystko, ponieważ nasz internetowy sklep myśliwski oferuje także różnego rodzaju broń, znaleźć wśród niej możesz sztucer, bock, a także półautomat śrutowy. Wszystkie z nich sprzedawane są stacjonarnie, ze względu na to, że są to produkty koncesjonowane.
Podczas polowania warto mieć ze sobą również gaz pieprzowy, który dobrze sprawdzi się do ochrony zarówno przed agresywnymi zwierzętami, jak i napastnikami.

Półautomat śrutowy Bajkał MP-155 kal. 12/76 Polimer Zobacz większe

Półautomat śrutowy Bajkał MP-155 kal. 12/76 Polimer

Towar koncesjonowany. Sprzedaż odbywa się wyłącznie w siedzibie sklepu. W celu potwierdzenia dostępności prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 63 244 88 80.

Bajkał MP-155 to nowoczesny półautomat śrutowy. Idealne rozwiązanie dla doświadczonego oraz początkującego myśliwego. Broń ta jest również bardzo dobrym rozwiązaniem na strzelnicę. Łoże wykonano z wytrzymałego polimeru, odpornego na warunki atmosferyczne oraz jest bardzo łatwe w konserwacji.

Kaliber: 12/76

Długość całkowita: 127 cm

Długość lufy: 73 cm

Pojemność magazynka: 4 sztuki

Osada: polimer

Producent: Bajkał, Rosja

12 inne produkty z tej kategorii: