Sklep myśliwski Ostoja

Każdy miłośnik polowania wie, że taka wyprawa wymaga odpowiedniego przygotowania, dlatego w naszym sklepie znajdą oni wszystko czego potrzebują podczas takiej wyprawy. Jako sklep myśliwski poza bronią oferujemy także różnego rodzaju akcesoria, odzież, obuwie, a także produkty służące do samoobrony. Natomiast w zakładce optyka znajdziesz, między innymi lunety celownicze, które pozwalają na szybkie i wyraźne wskazanie miejsca celowania poprzez aplikację łączoną z bluetooth.
Jednak to nie wszystko, ponieważ nasz internetowy sklep myśliwski oferuje także różnego rodzaju broń, znaleźć wśród niej możesz sztucer, bock, a także półautomat śrutowy. Wszystkie z nich sprzedawane są stacjonarnie, ze względu na to, że są to produkty koncesjonowane.
Podczas polowania warto mieć ze sobą również gaz pieprzowy, który dobrze sprawdzi się do ochrony zarówno przed agresywnymi zwierzętami, jak i napastnikami.

Karabinek CZ 512 TACTICAL Zobacz większe

Karabinek CZ 512 TACTICAL

Towar koncesjonowany. Sprzedaż odbywa się wyłącznie w siedzibie sklepu. W celu potwierdzenia dostępności prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 63 244 88 80.

CZ 512 TACTICAL to półautomat kulowy bocznego zapłonu. Połączenie ergonomii, jakości oraz bojowego wyglądu. Wielu strzelców sportowych preferuje tego rodzaju broń ze względu na brak konieczności przeładowywania ręcznego i możliwość oddania od 10 do 25 strzałów jeden po drugim. Karabinek ten posiada fabryczną szynę weavera, dzięki czemu istnieje możliwość przepinania kilku rodzajów optyki.  Dużą zaletą jest również regulowana długość kolby, dzięki czemu strzelec może dostosować broń do warunków fizycznych.

Długość lufy: 41,5 cm

Długość całkowita: 84,4 - 93,4 cm

Wysokość: 18,7 cm

Magazynek: 10/25 szt

Dostępne kalibry: .22 LR oraz .22 WMR

Waga: 2,8 kg

7 inne produkty z tej kategorii: