Sklep myśliwski Ostoja

Każdy miłośnik polowania wie, że taka wyprawa wymaga odpowiedniego przygotowania, dlatego w naszym sklepie znajdą oni wszystko czego potrzebują podczas takiej wyprawy. Jako sklep myśliwski poza bronią oferujemy także różnego rodzaju akcesoria, odzież, obuwie, a także produkty służące do samoobrony. Natomiast w zakładce optyka znajdziesz, między innymi lunety celownicze, które pozwalają na szybkie i wyraźne wskazanie miejsca celowania poprzez aplikację łączoną z bluetooth.
Jednak to nie wszystko, ponieważ nasz internetowy sklep myśliwski oferuje także różnego rodzaju broń, znaleźć wśród niej możesz sztucer, bock, a także półautomat śrutowy. Wszystkie z nich sprzedawane są stacjonarnie, ze względu na to, że są to produkty koncesjonowane.
Podczas polowania warto mieć ze sobą również gaz pieprzowy, który dobrze sprawdzi się do ochrony zarówno przed agresywnymi zwierzętami, jak i napastnikami.

Karabinek CZ 457 LUX

Towar koncesjonowany. Sprzedaż odbywa się wyłącznie w siedzibie sklepu. W celu potwierdzenia dostępności prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 63 244 88 80.

Strzelectwo sportowe w Polsce rozwija się coraz prężniej. Dlatego również w naszym sklepie dostępna jest broń bocznego zapłonu. 

CZ 457 LUX to znakomite połączenie jakości w dobrej cenie. Karabinki od Ceskiej Zbrojovki zyskują z każdym rokiem większe uznanie wśród strzelców sportowych, dając możliwość bardzo precyzyjnego strzelania oraz rozwijania swoich umiejętności strzeleckich.

Długość lufy: 63 cm

Długość całkowita: 108,6 cm

Magazynek: pudełkowy (5 szt amunicji)

Dostępne kalibry: .17 HMR, .22 LR, .22 WMR

Waga: 2,9 kg

7 inne produkty z tej kategorii: