Sklep myśliwski Ostoja

Każdy miłośnik polowania wie, że taka wyprawa wymaga odpowiedniego przygotowania, dlatego w naszym sklepie znajdą oni wszystko czego potrzebują podczas takiej wyprawy. Jako sklep myśliwski poza bronią oferujemy także różnego rodzaju akcesoria, odzież, obuwie, a także produkty służące do samoobrony. Natomiast w zakładce optyka znajdziesz, między innymi lunety celownicze, które pozwalają na szybkie i wyraźne wskazanie miejsca celowania poprzez aplikację łączoną z bluetooth.
Jednak to nie wszystko, ponieważ nasz internetowy sklep myśliwski oferuje także różnego rodzaju broń, znaleźć wśród niej możesz sztucer, bock, a także półautomat śrutowy. Wszystkie z nich sprzedawane są stacjonarnie, ze względu na to, że są to produkty koncesjonowane.
Podczas polowania warto mieć ze sobą również gaz pieprzowy, który dobrze sprawdzi się do ochrony zarówno przed agresywnymi zwierzętami, jak i napastnikami.

Sztucer CZ 527 Varmint kal. 223 Rem. Zobacz większe

Sztucer CZ 527 Varmint

Towar koncesjonowany. Sprzedaż odbywa się wyłącznie w siedzibie sklepu. W celu potwierdzenia dostępności prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 63 244 88 80.

Sztucer CZ 527 Varmint to bardzo precyzyjnie wykonana, niedroga i idealna nawet dla początkującego myśliwego broń kulowa. Sztucer posiada grubą lufę bez przyrządów celowniczych. Broń wyposażona jest w magazynek wyjmowany mieszczący 5 szt. amunicji. Idealnie nadaje się do strzelania na średnie i dalekie dystanse, zarówno w  celach sportowych, jak i myśliwskich.

UWAGA!!!

Broń dostępna w kalibrach:

.222 Rem. oraz 223 Rem.

Długość całkowita 112 cm
Długość lufy 65 cm
Typ lufy pływająca
Waga 3 kg
Spust pojedynczy z regulacją
Osada drewno orzechowe
Stopka amortyzująca
Magazynek wyjmowany o pojemności 5 szt.
Producent CZ, Czechy

22 inne produkty z tej kategorii: