Sklep myśliwski Ostoja

Każdy miłośnik polowania wie, że taka wyprawa wymaga odpowiedniego przygotowania, dlatego w naszym sklepie znajdą oni wszystko czego potrzebują podczas takiej wyprawy. Jako sklep myśliwski poza bronią oferujemy także różnego rodzaju akcesoria, odzież, obuwie, a także produkty służące do samoobrony. Natomiast w zakładce optyka znajdziesz, między innymi lunety celownicze, które pozwalają na szybkie i wyraźne wskazanie miejsca celowania poprzez aplikację łączoną z bluetooth.
Jednak to nie wszystko, ponieważ nasz internetowy sklep myśliwski oferuje także różnego rodzaju broń, znaleźć wśród niej możesz sztucer, bock, a także półautomat śrutowy. Wszystkie z nich sprzedawane są stacjonarnie, ze względu na to, że są to produkty koncesjonowane.
Podczas polowania warto mieć ze sobą również gaz pieprzowy, który dobrze sprawdzi się do ochrony zarówno przed agresywnymi zwierzętami, jak i napastnikami.

Sztucer Sako A7 Synthetic

Towar koncesjonowany. Sprzedaż odbywa się wyłącznie w siedzibie sklepu. W celu potwierdzenia dostępności prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 63 244 88 80.

Sako A7 ma unikalne cechy, które nie są dostępne w żadnych innych karabinach Sako lub Tikka: specjalny stalowy zamek jest wykonywany w dwóch rozmiarach, S i M, i aby zachować zgodność z dostępnymi kalibrami, komora jest wiercona i gwintowana do podstawy, zamka, który posiada trzy rygle blokujące z przodu, a jego kąt otwarcia wynoszący 70 stopni umożliwia szybkie przeładowanie. Ponadto posiada magazynek polimerowy z integralnymi stalowymi wargami, aby umożliwić ładowanie od góry bez wyjmowania go.

MAGAZYNEK
Magazynek kopolimerowy można również ładować od góry po włożeniu do karabinu. Materiał to 50% nylonu, 50% włókna szklanego, ze sprężyną ze stali nierdzewnej. Wykonane ze stali wargi umożliwiają wkładanie naboi z góry. Magazynek jest utrzymywany w miejscu przez Total Control Latch, aby zapobiec niezamierzonemu zgubieniu.

KOMORA
Komora nabojowa jest wiercona i przygotowania do mocowania lunety, za pomocą dostępnych szyn weaver. Jeśli mają one być używane, muszą zostać przyklejone - mogą jednak być zastąpione odpowiednimi stalowymi podstawami, które są łatwo dostępne na rynku.

OSADA
Czarny, lekki i trwały materiał kopolimerowy zapewnia dobrą przyczepność dla szybkiego operowania bronią.

Sztucer dostępny w kalibrach:

22-250 Rem, 243 Win, 260 Rem, 7mm-08 Rem, 308 Win, 270 WSM, 300 WSM, 25-06 Rem, 270 Win, 30-06, 7mm Rem Mag, 300 Win Mag

Osada: syntetyczna Monte Carlo

Otwarte przyrządy celownicze: NIE

Przyspiesznik: opcjonalnie za dopłatą

Lufa: kuta na zimno

Długość lufy: od 52 do 61 cm (w zależności od kalibru)

Długość całkowita: od 101,5 do 113,5 cm (w zależności od kalibru)

Waga: 2,9 - 3,5 kg (w zależności od kalibru)

Magazynek: pudełkowy (pojemność 3-nabojowy)

Bazy montażowe typu Weaver

22 inne produkty z tej kategorii: