Sklep myśliwski Ostoja

Każdy miłośnik polowania wie, że taka wyprawa wymaga odpowiedniego przygotowania, dlatego w naszym sklepie znajdą oni wszystko czego potrzebują podczas takiej wyprawy. Jako sklep myśliwski poza bronią oferujemy także różnego rodzaju akcesoria, odzież, obuwie, a także produkty służące do samoobrony. Natomiast w zakładce optyka znajdziesz, między innymi lunety celownicze, które pozwalają na szybkie i wyraźne wskazanie miejsca celowania poprzez aplikację łączoną z bluetooth.
Jednak to nie wszystko, ponieważ nasz internetowy sklep myśliwski oferuje także różnego rodzaju broń, znaleźć wśród niej możesz sztucer, bock, a także półautomat śrutowy. Wszystkie z nich sprzedawane są stacjonarnie, ze względu na to, że są to produkty koncesjonowane.
Podczas polowania warto mieć ze sobą również gaz pieprzowy, który dobrze sprawdzi się do ochrony zarówno przed agresywnymi zwierzętami, jak i napastnikami.

Sztucer Steyr Mannlicher SM 12 Zobacz większe

Sztucer Steyr Mannlicher SM 12

Towar koncesjonowany. Sprzedaż odbywa się wyłącznie w siedzibie sklepu. W celu potwierdzenia dostępności prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 63 244 88 80.

Sztucer STEYR MANNLICHER SM 12® ze swoim ergonomicznym i łatwym w obsłudze ręcznym napinaniem (H.C.S.™) wyznacza nowe standardy w broni myśliwskiej.

Na nowo zaprojektowana kolba z bawarską baką i elegancką kratką nadaje tej broni niepowtarzalny wygląd i jest zoptymalizowana do strzelania z lunetą.

System Optimized Barrel Profile z nowymi długościami luf i zoptymalizowanym profilem zapewnia doskonałą celność i jest idealnie wpasowana w kolbę i system.

Dane techniczneKalibry standardKalibry magnum
Dostępne kalibry 243Win; 6,5x55SE; 7mm-08Rem; 270Win; 7x64; 308Win; 30-06; 8x57JS; 9,3x62 7 mm RemMag; 300WinMag; 8x68S; 300WthbyMag
Długość lufy 560 mm 630 mm
Pojemność magazynka 4 naboje 3 naboje
Spust bezpośredni z przyspiesznikiem
Kolba Europejski orzech, z bawarską baką i kratką w rybie łuski
Przyrządy Otwarte
Długość całkowita 1115 mm 1175 mm
Masa około 3,3 kg około 3,6 kg

Wersja w pełni leworęczna bez dopłaty jest możliwa (poza opcjami: FullStock, SemiWeight, Stanless, kalibry 222Rem/223Rem, kalibry WSM)

22 inne produkty z tej kategorii: