Sklep myśliwski Ostoja

Każdy miłośnik polowania wie, że taka wyprawa wymaga odpowiedniego przygotowania, dlatego w naszym sklepie znajdą oni wszystko czego potrzebują podczas takiej wyprawy. Jako sklep myśliwski poza bronią oferujemy także różnego rodzaju akcesoria, odzież, obuwie, a także produkty służące do samoobrony. Natomiast w zakładce optyka znajdziesz, między innymi lunety celownicze, które pozwalają na szybkie i wyraźne wskazanie miejsca celowania poprzez aplikację łączoną z bluetooth.
Jednak to nie wszystko, ponieważ nasz internetowy sklep myśliwski oferuje także różnego rodzaju broń, znaleźć wśród niej możesz sztucer, bock, a także półautomat śrutowy. Wszystkie z nich sprzedawane są stacjonarnie, ze względu na to, że są to produkty koncesjonowane.
Podczas polowania warto mieć ze sobą również gaz pieprzowy, który dobrze sprawdzi się do ochrony zarówno przed agresywnymi zwierzętami, jak i napastnikami.

Sztucer CZ 527 Varmint Thumbhole kal. 223 Rem. Zobacz większe

Sztucer CZ 527 Varmint Thumbhole kal. 223 Rem.

Towar koncesjonowany. Sprzedaż odbywa się wyłącznie w siedzibie sklepu. W celu potwierdzenia dostępności prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 63 244 88 80.

CZ 527 Varmint Thumbhole to sztucer o bardzo oryginalnym wyglądzie osady (ze otworem przeznaczonym na kciuk). Broń bardzo popularna zwłaszcza wśród strzelców sportowych. Kolba jest laminowana, lufa gwintowana, spust wyposażony w przyspiesznik. 

Długość broni: 106,2 cm

Długość lufy: 61 cm

Waga: 3,6 kg

Magazynek: pudełkowy o pojemności 5 sztuk amunicji

Producent: CZ, Czechy

22 inne produkty z tej kategorii: