Sklep myśliwski Ostoja

Każdy miłośnik polowania wie, że taka wyprawa wymaga odpowiedniego przygotowania, dlatego w naszym sklepie znajdą oni wszystko czego potrzebują podczas takiej wyprawy. Jako sklep myśliwski poza bronią oferujemy także różnego rodzaju akcesoria, odzież, obuwie, a także produkty służące do samoobrony. Natomiast w zakładce optyka znajdziesz, między innymi lunety celownicze, które pozwalają na szybkie i wyraźne wskazanie miejsca celowania poprzez aplikację łączoną z bluetooth.
Jednak to nie wszystko, ponieważ nasz internetowy sklep myśliwski oferuje także różnego rodzaju broń, znaleźć wśród niej możesz sztucer, bock, a także półautomat śrutowy. Wszystkie z nich sprzedawane są stacjonarnie, ze względu na to, że są to produkty koncesjonowane.
Podczas polowania warto mieć ze sobą również gaz pieprzowy, który dobrze sprawdzi się do ochrony zarówno przed agresywnymi zwierzętami, jak i napastnikami.

Sztucer CZ 557 Sporter Zobacz większe

Sztucer CZ 557 Sporter

Towar koncesjonowany. Sprzedaż odbywa się wyłącznie w siedzibie sklepu. W celu potwierdzenia dostępności prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 63 244 88 80.

Sztucer CZ 557 Sporter to bardzo precyzyjnie wykonana, niedroga i idealna nawet dla początkującego myśliwego broń kulowa.

Brak otwartych przyrządów celowniczych.

UWAGA!!!

Broń dostępna w kalibrach:

6,5x55 SE, 7x64, .243 Win., 270 Win., .308 Win., .30-06 Spring., 

Wersja z wyjmowanym magazynkiem dostępna TYLKO w kalibrach .243 Win. oraz .308 Win.

Długość całkowita 104 cm
Długość lufy 52 cm
Typ lufy pływająca
Waga 3,3 kg
Spust pojedynczy z regulacją
Osada drewno orzechowe
Stopka amortyzująca
Magazynek stały o pojemności 5 szt. lub wyjmowany o pojemności 4 szt.
Producent CZ, Czechy

22 inne produkty z tej kategorii: