Sklep myśliwski Ostoja

Każdy miłośnik polowania wie, że taka wyprawa wymaga odpowiedniego przygotowania, dlatego w naszym sklepie znajdą oni wszystko czego potrzebują podczas takiej wyprawy. Jako sklep myśliwski poza bronią oferujemy także różnego rodzaju akcesoria, odzież, obuwie, a także produkty służące do samoobrony. Natomiast w zakładce optyka znajdziesz, między innymi lunety celownicze, które pozwalają na szybkie i wyraźne wskazanie miejsca celowania poprzez aplikację łączoną z bluetooth.
Jednak to nie wszystko, ponieważ nasz internetowy sklep myśliwski oferuje także różnego rodzaju broń, znaleźć wśród niej możesz sztucer, bock, a także półautomat śrutowy. Wszystkie z nich sprzedawane są stacjonarnie, ze względu na to, że są to produkty koncesjonowane.
Podczas polowania warto mieć ze sobą również gaz pieprzowy, który dobrze sprawdzi się do ochrony zarówno przed agresywnymi zwierzętami, jak i napastnikami.

Pistolet alarmowo - hukowy Stalker M 906

Ten produkt nie występuje już w magazynie

brutto 499,00 zł

Pistolet alarmowo - hukowy Stalker M 906 5,6/16 mm.

Działanie pistoletu w pełni oddaje realizm strzału jak z broni palnej. Broń wyposażona jest w ruchomy zamek, a po wystrzale łuska zostaje wyrzucona. Pistolet idealnie nadaje się do odstraszenia napastnika, a fakt, że jest on w kalibrze 5,6 mm sprawia, iż jest on dostępny bez zezwolenia (zgodnie z prawem obowiązującym na terenie naszego kraju broń alarmowa w kalibrze poniżej 6 mm nie podlega rejestracji).

Wielką zaletą tego produktu są niewielkie gabaryty (wielkość pistoletu odpowiednia nawet do damskiej torebki).

Szkielet, zamek oraz wszystkie części mechaniczne wykonane są z metalu, korpus natomiast wykonany jest z wytrzymałego polimeru.

W zestawie z pistoletem znajduje się nasadka do wystrzeliwania rac świetlnych oraz hukowych.

UWAGA!!!

Do pistoletu zalecane są naboje hukowe 5,6/16 mm Kolter MEGA HUK - dostępne również w naszym sklepie.

10 inne produkty z tej kategorii: