Sklep myśliwski Ostoja

Każdy miłośnik polowania wie, że taka wyprawa wymaga odpowiedniego przygotowania, dlatego w naszym sklepie znajdą oni wszystko czego potrzebują podczas takiej wyprawy. Jako sklep myśliwski poza bronią oferujemy także różnego rodzaju akcesoria, odzież, obuwie, a także produkty służące do samoobrony. Natomiast w zakładce optyka znajdziesz, między innymi lunety celownicze, które pozwalają na szybkie i wyraźne wskazanie miejsca celowania poprzez aplikację łączoną z bluetooth.
Jednak to nie wszystko, ponieważ nasz internetowy sklep myśliwski oferuje także różnego rodzaju broń, znaleźć wśród niej możesz sztucer, bock, a także półautomat śrutowy. Wszystkie z nich sprzedawane są stacjonarnie, ze względu na to, że są to produkty koncesjonowane.
Podczas polowania warto mieć ze sobą również gaz pieprzowy, który dobrze sprawdzi się do ochrony zarówno przed agresywnymi zwierzętami, jak i napastnikami.

Amunicja śrutowa BASCHIERI&PELLAGRI Zobacz większe

Amunicja śrutowa BASCHIERI&PELLAGRI

UWAGA! Towar koncesjonowany. Sprzedaż odbywa się wyłącznie w siedzibie sklepu. W celu potwierdzenia dostępności prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 63 244 88 80.

Amunicja śrutowa Baschieri & Pellagri w naszym sklepie dostępna jest w kalibrze 12.

Są to naboje typu:

MB Classic 12/70 32g (Nr śrutu 2)

MB Long Range 12/70 32g (Nr śrutu 0, 2, 4)

COMPETITION One 12/70 24g (Nr śrutu 7,5 i 9,5)

COMPETITION One 12/70 28g (Nr śrutu 7,5 i 9,5)

TRICOLOR 12/70 36g (Nr śrutu 2, 3, 4, 5, 6)

WAŻNE!!!

Jeśli w spisie amunicji nie występuje ta, której Państwo używają, istnieje możliwość sprowadzenia na życzenie klienta.

6 inne produkty z tej kategorii: