Sklep myśliwski Ostoja

Każdy miłośnik polowania wie, że taka wyprawa wymaga odpowiedniego przygotowania, dlatego w naszym sklepie znajdą oni wszystko czego potrzebują podczas takiej wyprawy. Jako sklep myśliwski poza bronią oferujemy także różnego rodzaju akcesoria, odzież, obuwie, a także produkty służące do samoobrony. Natomiast w zakładce optyka znajdziesz, między innymi lunety celownicze, które pozwalają na szybkie i wyraźne wskazanie miejsca celowania poprzez aplikację łączoną z bluetooth.
Jednak to nie wszystko, ponieważ nasz internetowy sklep myśliwski oferuje także różnego rodzaju broń, znaleźć wśród niej możesz sztucer, bock, a także półautomat śrutowy. Wszystkie z nich sprzedawane są stacjonarnie, ze względu na to, że są to produkty koncesjonowane.
Podczas polowania warto mieć ze sobą również gaz pieprzowy, który dobrze sprawdzi się do ochrony zarówno przed agresywnymi zwierzętami, jak i napastnikami.

Kulochwyt wiatrówkowy - stożek Zobacz większe

Kulochwyt wiatrówkowy - stożek

Ten produkt nie występuje już w magazynie

brutto 45,00 zł

Kulochwyt metalowy w kształcie stożka

Zapobiega on rykoszetowaniu pocisków i gromadzi śrut wewnątrz. Dzięki takiemu kulochwytowi unikniemy zaśmiecenia śrutem miejsca strzelania. Kulochwyt jest wytrzymały i utrzymuje tarcze bardzo stabilnie.

W kulochwycie można umieszczać tarcze o wymiarze 14 x 14 cm.

2 inne produkty z tej kategorii: