Sklep myśliwski Ostoja

Każdy miłośnik polowania wie, że taka wyprawa wymaga odpowiedniego przygotowania, dlatego w naszym sklepie znajdą oni wszystko czego potrzebują podczas takiej wyprawy. Jako sklep myśliwski poza bronią oferujemy także różnego rodzaju akcesoria, odzież, obuwie, a także produkty służące do samoobrony. Natomiast w zakładce optyka znajdziesz, między innymi lunety celownicze, które pozwalają na szybkie i wyraźne wskazanie miejsca celowania poprzez aplikację łączoną z bluetooth.
Jednak to nie wszystko, ponieważ nasz internetowy sklep myśliwski oferuje także różnego rodzaju broń, znaleźć wśród niej możesz sztucer, bock, a także półautomat śrutowy. Wszystkie z nich sprzedawane są stacjonarnie, ze względu na to, że są to produkty koncesjonowane.
Podczas polowania warto mieć ze sobą również gaz pieprzowy, który dobrze sprawdzi się do ochrony zarówno przed agresywnymi zwierzętami, jak i napastnikami.

Akcesoria Myśliwskie 

Szeroki wybór produktów sprawia, że każdy miłośnik polowania znajdzie w nim coś dla siebie. Wśród dostępnego sprzętu znajduje się także szafa na broń, która wykonana została z odpornej na przewiercenie i przebicie płyty manganowej. Co więcej, w zależności od modelu oferowane szafy pozwolą przechować nawet kilka sztuk sztucerów czy wiatrówek.
Dla osób, które dysponują mniejszym wyposażeniem doskonałym rozwiązaniem będzie sejf na broń. Wzmocniony zamek pozwala na odpowiednie zabezpieczenie zawartości, zgodne z rozporządzeniem ministra spraw wewnętrznych.
W naszym sklepie znajdziecie również akcesoria myśliwskie, takie jak wodoszczelne latarki, które są w pełni odporne na upadki, a ich moc maksymalna wynosi nawet 1600 lumenów. Niektóre modele można kupić w zestawie wyposażonym w uchwyt na baterię, pasek na rękę oraz pokrowiec, który pozwala na wygodne poruszanie się z latarką w nocy po lesie.

Jest 23 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 9 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 23 elementów