Półautomat śrutowy ATA Neo Camo Max 5 Zobacz większe

Półautomat śrutowy ATA Neo Camo Max 5

Towar koncesjonowany. Sprzedaż odbywa się wyłącznie w siedzibie sklepu. W celu potwierdzenia dostępności prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 63 244 88 80.

Modele Automatów śrutowych NEO firmy ATA są dostępne w dwóch kalibrach: 12, 20. NEO Camo Max 5, to półautomatyczna strzelba zaprojektowana z wykorzystaniem najnowszej technologii, która w połączeniu z dużym doświadczeniem ATA sprawia, że osiągi są bardzo dobre, a jej wygląd jest przyjemny dla oka.

System bezwładności tej strzelby jest prosty i składa się tylko z trzech części: śruby korpusu, sprężyny bezwładnościowej  i obrotowej głowicy. Dzięki znacznie zmniejszonej masie części system bezwładności może działać szybciej.

Gazy, niedopalony proch inne resztki pozostają w lufie, a nie przedostają się do mechanizmu strzelby jak w przypadku systemów gazowych.

System bezwładności jest znacznie łatwiejszy w eksploatacji, czyszczenie NEO zajmuje znacznie mniej czasu, niż czyszczenie strzelb z systemem gazowym. System bezwładności jest nie tylko bardzo prosty, ale także lekki. To sprawia iż strzelby NEO to jedne z najlżejszych półautomatycznych strzelb jakie kiedykolwiek powstały.

Kaliber broni
  • 12/76
  • 20/76
Długość lufy        61cm 24", 66cm 26", 71cm 28", 76cm 30", 81cm 32"
Ilość spustów        1
Ciężar        12 GA - 3,1 kg, 20 GA - 2,8 kg,
Przyrządy celownicze
  • Tak
  • szyna celownicza
Pojemność magazynka         4
Czoki
  • Tak
  • wymienne
Bezpiecznik        Tak
Osada        CAMO MAX 5

14 inne produkty z tej kategorii: