Pistolet Sig Sauer P320 M17

Towar koncesjonowany. Sprzedaż odbywa się wyłącznie w siedzibie sklepu. W celu potwierdzenia dostępności prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 63 244 88 80.

Firma SIG Sauer z amerykańską filią w New Hampshire w 2017 roku pokonała konkurencję (Smith & Wesson, Beretta, FN, Glock) w ramach programu XM17 MHS (Modular Handgun System). P320 zastąpił trzydziestoletnią Berettę M9. Firma o olbrzymiej renomie, produkująca świetną i drogą broń w oparciu o dość tradycyjne rozwiązania konstrukcyjne, zdecydowała się na zupełnie nową koncepcję. P 320 nie wygrał konkursu na najciekawszy projekt. Wygrał dlatego, że dobrze strzela i przeszedł najlepiej wszystkie testy operacyjne, spełniając kryteria wyboru zawarte na 350 stronach oczekiwań amerykańskiej armii.

SIG Sauer P320 jest wysokiej jakości pistoletem, prostym i relatywnie tanim. Po raz pierwszy w swojej historii SIG zastosował w nim mechanizm bijnikowy. Właśnie perfekcyjna współpraca mechanizmu spustowego z bijnikiem gwarantuje bezkonfliktową rozłączność i sprawną wymienność elementów układu.

SIG Sauer P320 M17 jest obecnie standardowym pistoletem przeznaczonym dla armii amerykańskiej. 

Masa: 840 g
Kaliber: 9x19
Długość lufy: 119 mm
Zastosowanie: Ochrona osobista, Strzelectwo sportowe, Strzelectwo bojowe, Strzelectwo dynamiczne
Szkielet: full size
Materiał szkieletu: polimer
Materiał zamka: stal nierdzewna
Wykończenie zamka: coyote pvd
Mechanizm spustu: standard, striker
Gwarancja: 2 lata

30 inne produkty z tej kategorii: