Pistolet Sig Sauer P320 Full Size

Towar koncesjonowany. Sprzedaż odbywa się wyłącznie w siedzibie sklepu. W celu potwierdzenia dostępności prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 63 244 88 80.

Pełnowymiarowy, modułowy pistolet przeznaczony do zastosowania „służbowego”, strzelectwa „taktycznego” (powstał jako pistolet dla wojska i służb mundurowych), ale też sportowego oraz EDC jako broń do samoobrony. Wyposażony jest w bijnikowy mechanizm spustowo-uderzeniowy DAO.

Nowością, w porównaniu z innymi pistoletami dostępnymi na rynku, jest jego modułowa budowa - użytkownik może dopasowywać broń do swoich potrzeb poprzez wymianę obudowy szkieletu i dostosowanie jej wymiarów do rozmiaru swojej dłoni (dostępne są obudowy w rozmiarze S, M i L w różnych kolorach - nie stanowią one elementu istotnego broni, więc do ich zakupu nie jest niezbędna promesa). Możliwa jest także wymiana całego mechanizmu spustowo-uderzeniowego, który stanowi jeden moduł, a także dostosowanie pistoletu do strzelania amunicją różnych kalibrów.

P320 jest dostosowany do użycia przez strzelców lewo- i praworęcznych - wszystkie manipulatory broni są zdublowane.

Broń fabrycznie wyposażona jest w stalowe przyrządy celownicze z białymi kropkami ułatwiającymi celowanie. Obudowa szkieletu w przedniej części ma wykonaną szynę Picatinny (5 sekcji), na której można zamontować latarkę lub laserowy wskaźnik celu.

Chwyt broni jest ergonomicznie wyprofilowany oraz pokryty fakturą zwiększającą przyczepność dłoni. Dodatkowo w jego dolnej części wykonane są wycięcia ułatwiające wyjęcie zakleszczonego magazynka.

Na zamku P320 znajdują się dodatkowe nacięcia w przedniej części, ułatwiające przeładowanie broni przy chwycie za przód zamka albo kontrolę (tzw. press chceck).

Standardowo z pistoletem dostarczane są stalowe magazynki o pojemności 17 sztuk amunicji.

Masa: 836 g
Kaliber: 9 x 19
Długość: 203 mm
Długość lufy: 119 mm
Materiał lufy: stal węglowa
Muszka: stalowa, z kontrastowym oznaczeniem
Zastosowanie: broń służbowa, Ochrona osobista, Strzelectwo sportowe, Strzelectwo dynamiczne
Szczerbinka: stalowa, z kontrastowym oznaczeniem
Szkielet: full size
Materiał szkieletu: polimer
Materiał zamka: stal nierdzewna
Wykończenie zamka: nitron
Gwarancja: 2 lata

30 inne produkty z tej kategorii: